• Головна
  • ФК "Прикарпаття" вчетверте поступилось супротивнику
22:00, 18 серпня 2018 р.

ФК "Прикарпаття" вчетверте поступилось супротивнику

"Прикарпаття" продовжує проходити неприємний період знайомства з Першою лігою, зазнавши вже четвертої поразки в п'яти матчах. Цього разу франківці поступилися в Миколаєві однойменному клубу. Як і в попередніх трьох випадках все завершилося з рахунком 0:1 для команди Володимира Ковалюка.

Можливо, господарі повели в рахунку вже до перерви, проте здорово на останньому рубежі "Прикарпаття" діяв новачок команди Андрій Новак, який кілька разів врятував свою команду від явних голів. Найкращий шанс забити у "Миколаєва" був на початку другої половини. Цапій заробив пенальті, Семенина його взявся виконувати, але дуель воротареві гостей програв. І все ж Ігор зумів виправитися результативним ударом за десять хвилин, йдеться на сторінці клубу.

Наприкінці гри івано-франківцям не відмовиш у бажання відігратися, але господарі контролювали ситуацію і не втратили перемогу. "Миколаїв"піднімається на друге місце, попереду тільки "Волинь". "Прикарпаття" поки ділить дванадцяту і тринадцяту сходинки із "Гірником-Спортом".