• Головна
  • Щоб отримати квартиру для шести онуків, чоловік в Івано-Франківську “морозить” сусідів по багатоповерхівці
12:03, 12 листопада 2012 р.

Щоб отримати квартиру для шести онуків, чоловік в Івано-Франківську “морозить” сусідів по багатоповерхівці

Щоб отримати квартиру для шести онуків, самотній дідусь з Івано-Франківська тримає в холодній облозі кілька квартир у багатоповерхівці.

Старий самовільно “врізався” у систему опалення. І тепер йому тепло, а сусіди, які живуть на нижчих поверхах, — мерзнуть. До себе на поріг ані тепловиків, ані сусідів, ані навіть міліцію, чоловік не хоче пустити до тих пір,  допоки не отримає житло для своїх шести онуків-сиріт. Вони наразі перебувають по дитбудинках. Так триває вже кілька тижнів. Люди гріються електрообігрівачами або газовими плитками. Надворі поки що плюсова температура, але в квартирах доволі прохолодно. «Дід зачинився в себе в квартирі і майже не виходить на вулицю, — каже Руслан Пшеничняк, один із сусідів старого. — Він каже, що керівництво міста зобов’язане виділити його онукам квартиру».
Інакше тепла людям не бачити. Але в тому, що так буде, сусіди сумніваються, проте переживають, якщо вдарять морози, що їм робити. А вже  зараз у частинах помешкань від  сирості є грибок. Часто під двері квартири діда приходять тепловики, комунальники та правоохоронці, та нікому з них чоловік не відчиняє. «Із системи опалення він проклав собі металопластикові труби, — мовить Ігор Мельник, начальник теплового району «Пасічна». — Роботи виконані неякісно, тому сусіди його мерзнуть, ці неполадки треба терміново ліквідувати. Але як ми це можемо зробити, коли в квартиру не допускають?».
Міські чиновники говорять, що в трикімнатній квартирі дід проживає сам. Три роки тому за кошти з міського бюджету, в його помешканні зробили ремонт. А про нове житло для внуків наразі не йдеться, адже він аж 399-ий на загальноміській квартирній черзі. «Такі вимоги може виставляти будь-хто, — говорить Микола Саєвич, заступник міського голови Івано-Франківська. — Але позачергово ми не можемо цьому чоловікові надати квартиру».
«Тепловому підприємству варто  звернутися до суду, — пояснює юрист Михайло Романюк. — Маючи відповідне судове рішення на руках, представники виконавчих служб можуть  примусово зайти в квартиру діда, аби інші його сусіди могли отримати тепло.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...