• Головна
  • 7:1 - "Прикарпаття" здобуло яскраву третю перемогу за сезон. ФОТО
22:00, 9 вересня 2018 р.

7:1 - "Прикарпаття" здобуло яскраву третю перемогу за сезон. ФОТО

Сьогодні, 9 вересня, "Прикарпаття" вдома розгромило "Зірку" з Кропивницького. Матч відбувся на стадіоні "Рух" в рамках восьмого ігрового туру серед команд Першої ліги.

Перший гол на десятій хвилині забив форвард Роман Дитко, на 18 – нападник Василь Цюцюра, третій гол на рахунку Богдана Оринчака, інформує Галка.

На 30-ій хвилині Ярослав Конкольняк вчетверте загнав м'яч в ворота суперника, на 36-ій хвилині Конкольняк забив ще один гол – 5:0.

Знущання над гостями не припинилося і у другому таймі. На 52-ій та 58-ій хвилинах ще раз відзначився хет-риком Роман Дитко, і рахунок став 7:0.

На 60-ій хвилині матчу івано-франківці порушили правило штрафного майданчику, тож "Зірка" з пенальті забила гол та рахунок став 7:1.

Зауважимо, що після восьми ігор ФК "Прикарпаття" має 10 очок.