![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
09:02, 15 листопада 2012 р.
Маніяк з ножем, що тероризує протягом тижня гуртожиток в Івано-Франківську, довів жінку до інфаркту - міліція не втручається
Як ми повідомляли кілька днів тому, п'яний маніяк тероризує гуртожиток в Івано-Франківську по вулиці Євгена Коновальця 136-б. Він погрожує всім мешканцям ножем кожної ночі. Міліція не втручається і радить мешканцям гуртожитку.... звернутися до суду.
Правоохоронці кажуть, що не мають права затримати маніяка допоки він когось не покалічив чи не вбив. Вчора увечері одна з мешканок гуртожитку О.П. після тривалого терору та відмови представників Івано-Франківської влади навести порядок, знепритомніла й пережила інфаркт. Бригада швидкої прибула на місце та госпіталізувала жінку.
Наразі потерпілим на допомогу прийшли тільки журналісти, які "озброїлися" балончиком газу і намагаються викликати міліцію. Представники місцевої влади відмовляються від коментарів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...