
10:40, 5 жовтня 2018 р.
Північний та Південний бульвари незабаром з'єднаються
В Івано-Франківську більше немає "П'яного базару"


В Івано-Франківську більше немає "П'яного базару"
“Дорога буде! Північний бульвар і Південний буде з’єднаний! Але також робочі місця повинні бути збережені”, – повідомив мер на своїй сторінці.
Раніше Руслан Марцінків заявляв, що повністю зносити і переносити “п’яний базар” ніхто не буде. Додав, що є можливість розсунути торгові точки, це буде здійснюватись поетапно. За його словами, люди, які торгують на промисловому базарі, не залишаться без робочих місць – після прокладення там дороги їх забезпечать новими торговими точками.
Читати також:
"Робочі прийшли, обгородили територію, почали копати і нікого з мешканців не попередили"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Пол Ратт та Джек Блек вирішили власноруч перезняти культовий фільм. Про що буде нова “Анаконда” та чому всі її так чекають?
Новини компаній
15:00
23 грудня
1 Гбіт/с – новий стандарт швидкості Укртелеком
Новини компаній
11:00
23 грудня
10:04
23 грудня
Оголошення
20:29, 16 грудня
20:29, 16 грудня
20:29, 16 грудня
20:29, 16 грудня
11:05, 19 грудня

Коментарі