• Головна
  • В Івано-Франківську створено Малу академію наук учнівської молоді
14:03, 23 листопада 2012 р.

В Івано-Франківську створено Малу академію наук учнівської молоді

В Івано-Франківську  працює 10 позашкільних навчальних закладів. І тільки Мала академія наук учнівської молоді досі  була структурним відділенням міського центру науково-технічної творчості  учнівської молоді. Відтепер це буде окремий  заклад, який дозволить розширити мережу позашкільних навчальних закладів і повноцінно використовувати науковий потенціал вищих навчальних закладів обласного центру, а також більш раціонально використовувати кошти, які надійдуть на утримання і розвиток цієї учнівської організації.

Мала академія наук, за словами заступника начальника управління освіти й науки міськвиконкому з питань позашкільної освіти і виховної роботи Світлани Уварової,  сприятиме вдосконаленню виявлених здібностей обдарованої учнівської молоді, самоорганізації особистостей через залучення  їх до пошукової, експериментальної, дослідницької роботи в різних галузях науки і техніки, забезпечить їх духовний, творчий, інтелектуальний розвиток, підготовку до майбутньої професійної та громадської діяльності.

Мала академія наук функціонуватиме на базі загальноосвітніх навчальних закладів, ліцеїв, гімназій та вищих навчальних закладів Івано-Франківська. Вона забезпечуватиме поглиблені знання у різних сферах наукової діяльності, а саме: хіміко - біологічній, фізико-математичній, техніко-технологічній, історико - георгафічній, а також у галузях мистецтвознавства, обчислювальної техніки та програмування.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...