Для батьків, які дбають про успішне майбутнє своїх дітей та їх всебічний розвиток. ФОТО

Для батьків, які дбають про успішне майбутнє своїх дітей та їх всебічний розвиток. ФОТО

У вас є діти? Ви мрієте і турбуєтесь про їхнє успішне майбутнє? Ви прагнете всебічно їх розвивати? Бажаєте, щоб вони пізнавально, цікаво і весело проводили свій час.

Тоді ця стаття для Вас! Навчальний комплекс «РозУмНичкА» радо Вам допоможе!

Тут є різні вікові групи:

  • Равлики (від 2 р.);
  • крихітки (від 3 р.);
  • чомучки (від 4 р.);
  • грамотійки (5-6 р.);
  • англійська (6-14 р.);
  • підготовка до здачі ДПА та ЗНО.

"Кожен віковий період має свої особливості і формує нові навички і вміння у дитини. Навчальний процес у нашому комплексі базується на особистісно-зорієнтованому та компетентному підходах до навчання. Наші педагоги використовують сучасну літературу, різноманітне унаочнення, навчальні матеріали, мультимедіа, розвивальні ігри", - розповідає керівник Наталія Дячук.

Для батьків, які дбають про успішне майбутнє своїх дітей та їх всебічний розвиток. ФОТО, фото-1 Для батьків, які дбають про успішне майбутнє своїх дітей та їх всебічний розвиток. ФОТО, фото-2 Для батьків, які дбають про успішне майбутнє своїх дітей та їх всебічний розвиток. ФОТО, фото-3

Всі заняття розписані похвилинно, а завдання диференційовані, враховуючи вікові особливості кожної дитини, і часто змінюють одне-одне. Саме завдяки цьому діти охоплюють величезний обсяг знань та вмінь легко і цікаво, без перевтоми.

У навчальному комплексі «РозУмНичкА» програма підготовки до школи відповідає державним вимогам, які ставить нова сучасна система освіти. Поєднуючи ігрові вправи з виключно навчальними, педагоги формують у дітей враження цілком посильного навчання, дають впевненість у своїх можливостях, розвивають працездатність, поступово збільшуючи навантаження, дають певний багаж знань та умінь з предметів, сприяють успішному спілкуванню з однолітками.

"Ми можемо дозволити собі не переобтяжувати Вас і дитину додатковими домашніми завданнями, адже високий фаховий рівень наших викладачів і складеної програми зводить їх до мінімуму.

Якщо у Вас є старші діти, пропонуємо кваліфіковану підготовку до ДПА. Ми допоможемо Вашій дитині успішно завершити 4 клас і підготуємо до середньої школи".

Для батьків, які дбають про успішне майбутнє своїх дітей та їх всебічний розвиток. ФОТО, фото-4 Для батьків, які дбають про успішне майбутнє своїх дітей та їх всебічний розвиток. ФОТО, фото-5 Для батьків, які дбають про успішне майбутнє своїх дітей та їх всебічний розвиток. ФОТО, фото-6 Для батьків, які дбають про успішне майбутнє своїх дітей та їх всебічний розвиток. ФОТО, фото-7 Для батьків, які дбають про успішне майбутнє своїх дітей та їх всебічний розвиток. ФОТО, фото-8 Для батьків, які дбають про успішне майбутнє своїх дітей та їх всебічний розвиток. ФОТО, фото-9 Для батьків, які дбають про успішне майбутнє своїх дітей та їх всебічний розвиток. ФОТО, фото-10

У навчальному комплексі «РозУмНичкА» чекають зустрічі з Вами!

Заходьте за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності 36-б

А також телефонуйте: +38 (099) 975 27 72

новини івано-франківська руна розумничка навчання дітей дошкільне навчання розвиток дітей
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі