• Головна
  • Майже в чотири рази зменшать податок на прибуток для ІТ- компаній
10:26, 6 грудня 2012 р.

Майже в чотири рази зменшать податок на прибуток для ІТ- компаній

Впродовж 10 років з 1 січня 2013 р. по 1 січня 2023р. суб'єкти індустрії програмної продукції зможуть застосувати знижену ставку податку на прибуток підприємств у розмірі 5 відсотків.

Право на застосування цієї пільги отримають суб’єкти господарювання, які здійснюватимуть діяльність з видання програмного забезпечення, комп'ютерного програмування та всіх видів діяльності з написання, модифікування, тестування і забезпечення технічною підтримкою, документування програмного забезпечення, консультування з питань інформатизації та інші.

При цьому, підприємства мають відповідати встановленим критеріям - питома вага доходів від таких видів діяльності має складати не менше 70 відсотків, також має бути відсутній податковий борг та інші критерії, які передбачені Законом України від 05.07.12 № 5091.

Ця пільга буде сприяти створенню високопродуктивних робочих місць, умов для якісного підвищення рівня конкурентоспроможності сфери інформаційних технологій, зменшенню «тіньової» частки галузі, збільшенню доходів до бюджетів та цільових фондів тощо.

                                                                  ДПС в Івано-Франківській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...