![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
14:02, 10 грудня 2012 р.
Канадський святий Миколай уже постукав до городенківців
В Городенці напередодні свята Миколая, 18 грудня, планується провести масштабне театралізоване дійство в приміщенні Городенківської дитячої спортивної школи, запросити театр видовищ і фольклору з Івано-Франківська.
Звичайно ж, будуть і подарунки від справжнісінького Миколая. А як же без цього на свято?
До речі, перші подарунки від канадського Миколая вже отримали десять шкіл району у вигляді комплектів посуду, та пологове й реанімаційне відділення ЦРЛ.
Їм презентовано по двадцять комплектів постільної білизни. Також ще задовго до свята Миколая представники канадського фонду встановили ігрові майданчики в селі Далешевому та біля дитячого відділення ЦРЛ.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...