• Головна
  • В Івано-Франківську мають намір перейняти досвід роботи в'єтнамських лікарів у сфері нетрадиційної медицини
09:02, 11 грудня 2012 р.

В Івано-Франківську мають намір перейняти досвід роботи в'єтнамських лікарів у сфері нетрадиційної медицини

В Івано-Франківську мають намір перейняти досвід поєднання нетрадиційної і традиційної медицини В'єтнаму з реабілітації хворих, повідомляє прес-служба Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні в понеділок.  

"Медики В'єтнаму поєднали дві гілки медицини - народну і медикаментозну і ми побачили просто вражаючий ефект. Особливо це стосується реабілітації хворих, які перенесли інсульти, інфаркти, неврологічні захворювання. За допомогою нетрадиційної медицини вони допомагають і онкологічним хворим, використовуючи комплексне лікування, яке дає дуже хороший ефект", - цитує прес-служба головного лікаря Івано-Франківська Тараса Масляка, який очолював делегацію івано-франківських лікарів під час п'ятиденної робочої поїздки до В'єтнаму.  

За інформацією прес-служби, досягнуті домовленості про те, що кілька івано-франківських невропатологів і фізіотерапевтів поїдуть на навчання до В'єтнаму, щоб вивчити досвід спільної роботи традиційної та нетрадиційної медицини.  

До нетрадиційної медицини, уточнює прес-служба, тут, зокрема, відносять акупунктуру, голковколювання, масаж, припікання, бальнеологію, терапію травами.  

В ході візиту, зазначає прес-служба, івано-франківці також познайомилися з методиками управління внутрішньою енергією людини. "Для наших лікарів це скоріше віртуальна практика, оскільки вони звикли до більш практичних дій. Але в лікарнях В'єтнаму, навіть у звичайних стаціонарах, є фахівці, які займаються цією практикою з хворими і ефективність такого лікування просто неймовірна", - цитує прес-служба Т. Масляка.  

Головлікар жалкує про те, що в Івано-Франківському медуніверситеті нема відділення нетрадиційної медицини і буде шукати такого фахівця для роботи в міськлікарні. Івано-франківські медики також відвідали інститут опікової травми, де вирощують штучну шкіру - до 0,5 м за два тижні.  

У той же час, інформує прес-служба, "в цій країні не дуже розвинена кардіологічна допомога, оскільки до недавнього часу в'єтнамці не хворіли на серцеві захворювання". "Тільки зараз кількість таких захворювань почала зростати. І наші фахівці незабаром поїдуть до В'єтнаму, щоб навчити своїх колег надавати кваліфіковану медичну допомогу в сфері кардіології", - цитує прес-служба головного лікаря Івано-Франківська.  

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...