• Головна
  • У Франківську поліція затримала водія у стані алкогольного сп'яніння
П'яний водій
14:26, 15 лютого 2019 р.

У Франківську поліція затримала водія у стані алкогольного сп'яніння

П'яний водій
У Франківську поліція затримала водія у стані алкогольного сп'яніння

У ніч на 15 лютого на вулиці Симоненка патрульні зупинили "Volkswagen Passat". Виявилось, що 30-річного водія суд уже позбавив права керувати на 10 років за їзду у стані алкогольного сп'яніння.

Чоловік погодився пройти огляд на стан сп'яніння на місці – алкотестер показав 4,14 проміле алкоголю у його крові. Цей показник перевищує допустиму норму алкоголю більш ніж у 20 разів.

На водія патрульні винесли постанову за ч. 4 ст. 126 КУпАП (керування ТЗ особою, яка позбавлена такого права) і склали протокол за ч. 3 ст. 130 КУпАП (третій факт керування у стані алкогольного сп'яніння протягом року).

Читайте також: Прикарпатський депутат дорікнув прокурору за гостру відповідь

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #п'яний водій #алкогольне сп'яніння
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення