• Головна
  • 3 березня у фортечній галереї «Бастіон» відбудеться відкриття виставки «Кolomyian Оrigins
07:35, 1 березня 2019 р.
Надійне джерело

3 березня у фортечній галереї «Бастіон» відбудеться відкриття виставки «Кolomyian Оrigins

3 березня у фортечній галереї «Бастіон» відбудеться відкриття виставки «Кolomyian Оrigins

3 березня 2019 року о 14.00 у фортечній галереї «Бастіон», м. Івано-Франківськ, відбудеться відкриття виставки «Кolomyian Оrigins / Коломийські Витоки», де будуть представлені сорок малюнків десяти вихованців Мистецької студії Номеди Чюрльоніте Мистецького центру «Світовид», м. Коломия у рамках Міжнародної бієнале сучасного мистецтва «Коломия-Арт»/«Kolomyia-Art».

Виставкою «Кolomyian Оrigins / Коломийські Витоки» Мистецький центр «Світовид», м. Коломия, започатковує мистецький міст з фортечною галерею «Бастіон», м. Івано-Франківськ, адже вперше вихованці Мистецької студії Номеди Чюрльоніте МЦ «Світовид» представлять свої мистецькі твори в м. Івано-Франківську.
ЕКСПОЗИЦІЯ: 03.03.2019–17.03.2019
На виставці «Кolomyian Оrigins / Коломийскі Витоки» будуть представлені сорок творів десяти вихованців Мистецької студії Номеди Чюрльоніте: 
1. БАРАНІЧЕНКО АНАСТАСІЯ
2. БОЙКО ОЛЬГА
3. БУРЛАК МАРТА
4. ГУЦУЛЯК ЮЛІАНА
5. ДАНИЛЮК РОМАНА
6. ОЩАК СОФІЯ
7. КАРАСЬОВА КАРІНА
8. КЛАПЧУК ВІКТОРІЯ
9. ТАТАРІНЦЕВА КАТЕРИНА
10. УГРИНЧУК МАРІЯ
Ось як про ідею виставки розповідає Номеда Чюрльоніте, – «Кolomyian Оrigins / Коломийські Витоки» є своєрідним підсумком нашої трирічної творчої діяльності, оскільки саме наприкінці січня 2017 року я вперше почала малювати з дітьми в Мистецькому центрі «Світовид». Це дуже короткий час для художника і, можливо, про якісь підсумки думати ще зарано, однак ці три роки пройшли для мене та моїх учнів надзвичайно насичено. Калейдоскопічно змінювались техніки, підходи, теми і об’єкти для малювання. Змінювалось і моє ставлення до творчості, прийшло розуміння надзвичайно важливої ролі і відповідальності митця у суспільстві, як і його виняткової потреби бути абсолютно вільним і незаангажованим. Наразі для мене творчість – це спосіб об’єднання трьох світів: зовнішнього (природа, Всесвіт), свого внутрішнього (емоційне сприйняття зовнішнього світу) та живописного (художній твір), з яким взаємодіє реципієнт. І, якщо художній твір знаходить відгук у його душі, співзвучний глядачеві, – народжується гармонія.
На цій виставці представлені різнопланові роботи учнів старшої групи віком 10-16 років, які особливо добре співзвучні моїй художньо-образній палітрі».
«ЖИВЕ МИСТЕЦТВО» від «Кolomyian Оrigins / Коломийські Витоки» – творчою принадою виставки «Кolomyian Оrigins / Коломийські Витоки» стане те, що у часі відкриття виставки юні мистці створять по одній міні роботі на полотні розміром 50х50 з логотипом Міжнародної бієнале сучасного мистецтва «Коломия-Арт»/«Kolomyia-Art», отже відвідувачі виставки стануть свідками народження нового мистецького твору юних мистців, який буде переданий як дарунок Фортечній Галереї «Бастіон».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #Івано-Франківськ #події #культура #виставка #Бастіон
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...