• Головна
  • Фантастичний П'ятов і божевільний фарт: Україна вигризає нічию в матчі з чинними чемпіонами Європи
09:57, 23 березня 2019 р.
Надійне джерело

Збірна України розпочинає відбір до Євро-2020 з сенсаційної виїзної нічиєї у Лісабоні

Вдало розпочала відбірний турнір до чемпіонату Європи-2020 збірна України. У стартовому поєдинку команда Андрія Шевченка виборола сенсаційну нічию з чинними чемпіонами континенту португальцями.

Зрештою, цифри на табло не відображають характеру зустрічі. Впродовж майже всього поєдинку українська збірна не могла вийти з власної половини. Показово, що за весь матч португальці подали 18 кутових проти лише двох у гостей. За ударами в стулку воріт перевага господарів теж велика - 8:1. Втім, підопічні Фернанду Сантуша своїх моментів не реалізували, а наприкінці матчу ще й дивом не пропустили.

Збірна Португалії — збірна України - 0:0
Португалія: Руй Патрісіу — Канселу, Пепе, Рубен Діаш, Рафаел Ґеррейру — Рубен Невеш (Рафа Сілва, 62), Вільям Карвалью, Жоау Моутінью (Жоау Маріу, 87) — Бернардо Сілва, Андре Сілва (Дієґу Соуза, 73), Кріштіану Роналду (к). Тренер - Фернанду Сантуш
Україна: П’ятов (к) – Олександр Караваєв, Микола Матвієнко, Сергій Кривцов, Віталій Миколенко – Степаненко – Марлос (Віктор Циганков, 67), Малиновський, Олександр Зінченко, Коноплянка (Буяльський, 87) — Роман Яремчук (Жуніор Мораєш, 76). Тренер - Андрій Шевченко
Судді: Тюрпен — Ніколя Дано, Ґрінґор (усі — Франція)
Попередження: Степаненко (86)
22 березня. Лісабон. «Естадіу Да Луж»

У першому таймі португальці мали величезну перевагу, але українці встояли завдяки організованим діям в обороні, а найперше - Андрієві П'ятову, який врятував команду як мінімум тричі, зокрема двічі впорався з пострілами в ближній кут від Кріштіану Роналду. Один раз Вільям Карвалью у воротах гостей навіть відзначився, однак миттю раніше арбітр Клеман Тюрпен підняв руку, зафіксувавши офсайд.

У другому таймі П'ятов продовжив робити ефектні сейви. Зокрема - коли відбив удар з лінії карного майданчика від Андре Сілви.

Впродовж майже усього другого тайму українці безнадійно відбивалися, але ситуація склалася так, що в підсумку команда Шевченка ще й ледь не виграла зустріч. На 85-й хвилині Коноплянка підступно, з підкруткою й непередбачуваним відскоком від газону пробив метрів з 25-ти. Руй Патрісіу відбив м'яч перед собою, а Жуніор Мораєш не влучив, зігравши на добиванні, у порожні ворота.

В іншому матчі нашої групи Люксембург переміг удома Литву - 2:1. Причому відкрили рахунок гості - на 14-й хвилині відзначився Фьодор Черних. Відігралися господарі перед самим свистком на перерву, коли забив Леандро Баррейро. Переможний м'яч команда Люксембургу провела на 55-й хвилині. Автором голу став Жерсон Родріґес.

Свій другий матч у відбірній кампанії Євро-2020 українці теж зіграють на виїзді. 25 березня команда Андрія Шевченка зустрінеться з Люксембургом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію