
13:30, 26 березня 2019 р.
На Богородчанщині завершують будівництво школи
У Бородчанському районі завершують будівництво Раковецького навчально-виховного комплексу, повідомляє Galka.if.ua. З першого вересня поточного року школярі зможуть відвідувати вказаний заклад.
Про це повідомив голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук під час візиту на місце будівництва навчального закладу у Раковці.
“Маю тверде переконання, що з початком нового навчального року діти зможуть вчитися в новозбудованому навчальному закладі із відповідним матеріально-технічним забезпеченням, яке відповідатиме сучасним освітнім стандартам”,- сказав Олег Гончарук.
Зазначимо, що даний навчальний заклад належить до пріоритетних об’єктів соціально-економічної сфери, який внесений у Перспективний план розвитку Івано-Франківщини. Про це зазначалося під час Ради регіонального розвитку за участі Президента України Петра Порошенка, яка відбулася у місті Коломиї 19 березня.
Читайте також: “НеСОН театральної ночі”: на франківців чекає нічна домашня паті у драмтеатрі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Пол Ратт та Джек Блек вирішили власноруч перезняти культовий фільм. Про що буде нова “Анаконда” та чому всі її так чекають?
Новини компаній
15:00
23 грудня
1 Гбіт/с – новий стандарт швидкості Укртелеком
Новини компаній
11:00
23 грудня
10:04
23 грудня
Оголошення
20:29, 16 грудня
20:29, 16 грудня
20:29, 16 грудня
20:29, 16 грудня
11:05, 19 грудня

Коментарі