
18:45, 22 квітня 2019 р.
Надійне джерело
Три юні спортсмени з Калуша привезли медалі чемпіонату України
У Бахмуті Донецької області відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед кадетів та кадеток 2002-2003 років народження. У змаганнях брали участь понад 400 спортсменів з 23 областей України, які також виборювали право представляти нашу країну на чемпіонаті Європи, який цьогоріч проводитиметься в Польщі.

Гідно виступили на Донеччині та повернулися звідти з медалями національного чемпіонату вихованці заслуженого тренера України, тренера-викладача вищої категорії з вільної боротьби ДЮСШ управління освіти Калуської міської ради Юрія Кірілова. Щоправда, цього разу, на жаль, нікому з них не судилося здобути нагороду найвищого ґатунку, інформує "Нафтохімік-Калуш".
Найбільш реальний шанс здобути «золото» чемпіонату України серед кадетів вагової категорії до 55 кг мав 16-річний калушанин, кандидат у майстри спорту України з вільної боротьби Олександр Дідошак, але у фінальній сутичці йому не вдалося перемогти Віталія Кулакевича з Рівненської області.
Серед кадеток дві бронзові медалі чемпіонату України здобули калуські борчині Лідія Демчук у ваговій категорії до 65 кг та Анна Мельник у ваговій категорії до 73 кг. Обидві спортсменки на них змаганнях виконали кваліфікаційну норму для присвоєння звання «Кандидат у майстри спорту України».


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:37
11 квітня
08:33
11 квітня
Оголошення
10:55, 9 квітня
12:11, 30 березня
5
12:11, 30 березня
13:25, Вчора

Коментарі