
09:36, 15 травня 2019 р.
Надійне джерело
В франківську розпочала роботу виставка "Місто мистецького братства"

Виставку приурочено до святкування 357-ї річниці міста Івано-Франківська. До уваги глядачів представлено близько 60-ти робіт різних жанрів та стилів 24-х авторів, кожен з яких намагався зобразити рідне місто і його людей через призму свого бачення кольору та форми. Особливість виставки полягає в тому, що це перша велика виставка громадської організації "Мистецьке братство". Незалежно від статусів, звань та досягнень, кожен тут живе спільною ідеєю - об"єднати митців у дружну мистецьку родину з єдиною метою - творити красу!
Детальніше тут

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
10:12, 11 червня
18
15:08, 22 червня
1
12:15, 19 червня
10:44, 14 червня
7
15:22, 22 червня
Коментарі