
15:15, 16 травня 2019 р.
Надійне джерело
Бійці коломийської 10 гірсько-штурмової бригади одягли у вишиванку танк. ФОТО. ВІДЕО

Бійці 10 гірсько-штурмової бригади, яка дислокується у Коломиї, у народі “едельвейси” оригінально привітали Україну з Днем вишиванки. Хлопці нанесли узор-вишивку на свою бронетехніку.

“З днем вишиванки”, – написали вони на своїй сторінці у ФБ.


А ще додали відео, як це робилося.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
15:22, 29 травня
11:00, 5 червня
14:38, 29 травня
Коментарі