
14:19, 24 травня 2019 р.
Укрзалізниця дозволила провозити велосипеди у швидкісних поїздах

Укрзалізниця дозволила перевозити велосипеди не тільки в нічних поїздах, але й у Інтерсіті та Інтерсіті+. Про це у Facebook повідомив глава компанії Євген Кравцов.
«Наша внутрішня бюрократія вимагає такі рішення підтверджувати документально — телеграма відповідним підрозділам відправлена», — написав він.
Кравцов пояснив, що Укрзалізниця є заручником ситуації, коли швидкісні поїзди спроектовані без технічної можливості для перевезення велосипедів.

«Але виходимо з ситуації так: велосипеди розбираємо і правильно пакуємо. Окрему плату за перевезення не беремо. Така ж процедура і у нічних поїздах», — додав глава Укрзалізниці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:49
18 грудня
Мобільні команди медиків працюватимуть у найбільш віддалених громадах 7 областей для вакцинації дітей проти кору
Новини компаній
10:00
16 грудня
Оголошення
20:29, 16 грудня
20:29, 16 грудня
11:05, Вчора
20:29, 16 грудня
20:29, 16 грудня
Коментарі