
23:15, 6 червня 2019 р.
Надійне джерело
Фільм про поета і дисидента Стуса завершений і вийде в прокат 5 вересня, сцену з Медведчуком залишили

Держкіно представило готовий фільм Заборонений, що описує останні роки життя Василя Стуса, його боротьбу із системою і спроби опублікувати свою останню збірку віршів, яку він намагався передати з в’язниці на свободу.
Про це повідомляє прес-служба відомства, інформує Цензор. НЕТ. Режисером картини є Роман Бровко, продюсером – Артем Денисов. Загальна вартість фільму – 38,1 млн грн, з держбюджету на його виробництво виділили 19,5 млн грн. “Уже у вересні глядачі зможуть скласти власну думку про картину, яка минулого літа опинилася в епіцентрі грандіозного скандалу. Я тільки підкреслю, що сцена суду над Василем Стусом у картині є”, – сказав глава Держкіно Пилип Іллєнко. У прокат фільм вийде 5 вересня, до Дня пам’яті поета.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Пол Ратт та Джек Блек вирішили власноруч перезняти культовий фільм. Про що буде нова “Анаконда” та чому всі її так чекають?
Новини компаній
15:00
23 грудня
1 Гбіт/с – новий стандарт швидкості Укртелеком
Новини компаній
11:00
23 грудня
10:04
23 грудня
07:15
23 грудня
Оголошення
11:05, 19 грудня
20:29, 16 грудня
20:29, 16 грудня
20:29, 16 грудня
20:29, 16 грудня
Коментарі