• Українці вперше стали чемпіонами світу з футболу
12:29, 16 червня 2019 р.

Українці вперше стали чемпіонами світу з футболу

Збірна України виграла чемпіонат світу з футболу U-20.

Збірна України з футболу серед команд віком до 20 років перемогла Південну Корею та вперше в історії стала чемпіоном світу.

Україна перемогла з рахунком 3:1.

Фінал чемпіонату світу з футболу команд віком до 20 років відбувся на міському стадіоні польського міста Лодзь.

Українці вперше стали чемпіонами світу з футболу , фото-1

На п’ятій хвилині збірна Південної Кореї вийшла вперед, коли Лі Кан Ін реалізував пенальті.

Але ще до кінця першого тайму українці зрівняли рахунок. Гол на 34-й хвилині забив Владислав Супряга.

Форвард “Динамо” також відправив м’яч у ворота суперника на початку другого тайму (на 52-й хвилині).

На 89-й хвилині гол корейцям забив Георгій Цітаішвілі.

На шляху до першого в історії фіналу українці здобули п’ять перемог і одну нічию. В груповому турнірі вони перемогли збірні США і Катару та зіграли 1:1 з нігерійцями.

У плей-оф українці по черзі виграли у збірних Панами, Колумбії та Італії.

Українці вперше стали чемпіонами світу з футболу , фото-2

Збірну України очолює один з найвідоміших українських дитячо-юнацьких тренерів Олександр Петраков.

Збірна Південної Кореї на цьому турнірі створила справжню сенсацію, вибравшись зі, здавалося б, непрохідної групи.

У першому матчі Корея програла Португалії, але потім перемогла мінімально збірні Південної Африки та Аргентини і опинилася в 1/8-й.

У плей-оф на шляху майбутніх фіналістів суперники були не такими грізними – Японія, Сенегал та Еквадор.

У разі перемоги корейці могли стати першою в історії азійською збірною, яка виграє чемпіонат світу з футболу.

До сьогодні українські футболісти вигравали юнацький мундіаль в 1977 році у складі збірної СРСР.

В тієї команди було відразу дев’ятеро українських гравців. Капітаном тієї команди був Андрій Баль із “Карпат”, а найкращим гравцем турніру став київський динамівець Володимир Безсонов.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини Івано-Франківська #новини Прикарпаття #Франківські новини #новини ІФ #Україну чемпіоном світу з футболу #чемпіонат світу U-20 #україна південна корея #огляд матчу Україна Південна Корея #чемпіонат світу з футболу