• Головна
  • Двоє прикарпатських випускників набрали 200 балів на ЗНО з одного предмету
14:41, 22 червня 2019 р.
Надійне джерело

Двоє прикарпатських випускників набрали 200 балів на ЗНО з одного предмету

Двоє прикарпатських випускників набрали 200 балів на ЗНО з одного предмету

Щодо цьогорічних результатів ЗНО, то майже 16 %, а це понад 50 тисяч абітурієнтів, не подолали порогу «склав/не склав» і провалили тест з української мови та літератури, який є обов’язковим для всіх. Математику не склали 18,17 % учасників ЗНО (28 215 осіб), фізику - 14,97% (3 204), біологію – 8, 89% (6 759), англійську мову – 12,7% (11 583), німецьку – 20,6% (402), французьку – 12,3% (68), іспанську – 16,67% (19), — пише Галичина.

Двоє прикарпатських випускників набрали цього року на ЗНО 200 балів. Учень Надвірнянського ліцею Володимир Грицюк – з математики та учениця Української гімназії №1 м. Івано-Франківська Анастасія Франчук – з англійської мови.

Директор Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти (ІФРЦОЯО) Богдан Томенчук зауважує:

 «200 балів – це трохи як спалах блискавки, однозначно він буде там, де повітря наелектризоване працею та інтелектом".

Випускник Надвірнянського ліцею, житель села Пасічна Надвірнянського району Володимир Грицюк найвищий бал набрав на тесті з математики, з інших предметів, – фізики, української мови і літератури, – також показав високий результат, набрав 199 та 192 бали відповідно. Хлопець зауважує, що йому не вистачило наполегливості під час підготовки до інших предметів. Хлопець розповідає:

«Посилено готувався лише до математики, тому що це профільний предмет моєї майбутньої професії, до фізики, української мови та літератури – просто щоб вступити, – Щоб скласти фізику на 200 балів потрібно було більше читати підручник, там було одне завдання, яке потрібно було просто знати, а я його не знав, тому не зробив. Щодо української мови та літератури, насправді тест з цього предмету був дуже легким, хоча більшість говорить, що він складний. Там усе достатньо просто, лише потрібно було завчити на пам'ять, а я таке не люблю».

Хлопець зізнається, що до тестування з математики спеціально не готувався, а свій результат дали шкільні уроки з цього предмету. Володимир зайняв третє місце на четвертому етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики, тож його 199 балів на ЗНО з цієї дисципліни є закономірними. До тестування з української мови та літератури випускник готувався з репетитором, однак всього лише декілька занять.

Випускник вдячний своїм наставникам з Надвірнянського ліцею, а саме: вчителю фізики Олександру Бакаю, вчителю математики Івану Івановському та вчителям української мови та літератури Галині Кузьмиченко та Марії Юрчило.

Володимир вважає,що запорука його успіху – це праця і генетика: 

«Я не зациклений на навчанні, якщо постійно навчатися, то можна довести себе до виснаження і у відповідальний момент у тебе не буде сил, щоб щось робити. Звісно, потрібно навчатися, тренуватися, але не варто присвячувати цьому весь свій час».

Чимало вступників, їхніх батьків та навіть педагогів вважають, що скласти ЗНО на високий бал нереально, якщо не займатися з репетиторами. Володимир категорично не згідний з цією думкою:

«Можна самому наполегливо працювати і зробити ту ж роботу, що з репетитором, або навіть більше. Для багатьох людей репетитор - це єдиний вихід лише тому, що вони не можуть заставити себе вчитися чи не хочуть працювати. Якщо себе гарно організувати, то цілком реально самому виконати роботу, а навіть отримати більше знань, аніж з репетитором».

Абітурієнт вже визначився зі своїм майбутнім фахом, планує вступати до Київського політехнічного інституту ім. І. Сікорського. Вагається між факультетом інформатики і обчислювальної техніки та інститутом прикладного системного аналізу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #прикарпаття #ЗНО
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...