Найбільш затребувані професії в Україні

Найбільш затребувані професії в Україні , Андрій Гук

Найбільший попит в Україні спостерігається на кваліфікованих робітників та працівників сфери послуг. Про це повідомляє Івано-Франківський обласний центр зайнятості з посиланням на  Державну службу зайнятості.


За даними відомства у розрізі професій найбільший попит спостерігається на кваліфікованих робітників: водіїв, трактористів, швачок, слюсарів, електромонтерів, електрогазозварників, монтерів колії, токарів, робітників з комплексного обслуговування, малярів, мулярів, озеленювачів та столярів. 

Крім того, затребуваними є працівники сфери послуг — продавці, кухарі, охоронники, офіціанти, молодші медичні сестри, пекарі, бармени, помічники вихователя, покоївки, кондуктори громадського транспорту, перукарі, соціальні робітники.

Стабільно високим залишається попит на професіоналів та фахівців з досвідом роботи — бухгалтерів, лікарів, вчителів, спеціалістів державної служби, економістів, інженерів різних галузей, фармацевтів, а також провізорів.

У Держслужбі зайнятості повідомили, що серед найпростіших професій найбільш затребувані — підсобні робітники, вантажники, прибиральники, двірники, сторожі, кухонні робітники, укладальники-пакувальники та комірники. 

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
27 переглядів в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати