Єдиний центр в області, де зосереджено весь ланцюг діагностики і лікування серцево-судинних захворювань

Єдиний центр в області, де зосереджено весь ланцюг діагностики і лікування серцево-судинних захворювань, pressman

«Це єдиний центр в області, де зосереджено весь ланцюг діагностики і лікування серцево-судинних захворювань», – зазначає головний лікар Центру «Сімедруп» Іванишин Володимир Михайлович. За його словами, у «Сімедруп» проводиться операції на відкритому серці при корекції вроджених та набутих пороків, коронарному шунтуванні, пластиці аорти та магістральних судин.

Хірургічні втручання відбуваються за європейськими стандартами, адже в операційних, післяопераційних палатах, приміщеннях інтенсивної терапії та реанімації у клініці встановлено систему примусового очищення і стерилізації повітря.

Єдиний центр в області, де зосереджено весь ланцюг діагностики і лікування серцево-судинних захворювань, фото-1

На Прикарпатті, як стверджує кардіохірург Андрій Судус, є потреба у проведенні 700-800 операцій на відкритому серці та більше півтора-двох тисяч інвазивних втручань. Пацієнти можуть прооперуватися в області, не виїжджаючи до Києва чи навіть за межі України.

Для надання якісних медичних послуг центр "Сімедгруп" забезпечений сучасним німецьким обладнанням фірми Siemens, а саме: комп’ютерний томограф (64-зрізовий); магнітно-резонансний томограф (1,5-Т); УЗД апарати з специфічною можливістю обстежувати серцево-судинну систему та інші органи і системи; ангіограф; лазерна система для проведення літотрипсії; С-арочний рентгенапрат; фіброгастроскоп, колоноскоп; кольпоскоп, гістероскоп. Операційний блок з відповідною наркозно-дихальною апаратурою і апаратом штучного кровообігу, блок інтенсивної терапії з відповідною апаратурою спостереження за хворими в режимі online та дихальною апаратурою надають можливість проводити в КЛДЦ складні оперативні втручання і професійний догляд в постопераційному періоді. Наявність даної апаратури дає змогу проводити багатопрофільні обстеження і лікування.

5 ПРИЧИН лікувати серцево-судинні захворювання в «СІМЕДГРУП»:

  • Наявність сучасного, європейського обладнання.
  • Кваліфіковані кардіологи та кардіохірурги з великим досвідом роботи.
  • Якісне обстеження й ефективне лікування в комфортних умовах.
  • Хороший сервіс, особливий підхід до пацієнтів.
  • Попередній запис на прийом на зручний для Вас час.

Висока кваліфікація лікарів-діагностів клінічного лікувально-діагностичного центру "Сімедгруп" та нова ультразвукова система останнього покоління дозволяють проводити складні та унікальні види досліджень!

Єдиний центр в області, де зосереджено весь ланцюг діагностики і лікування серцево-судинних захворювань, фото-2

ПРИЙОМ В КАРДІОХІРУРГА

В центрі "Сімедгруп" зробили все можливе для того, щоб пацієнти могли отримати максимально ефективну кардіологічну допомогу в найкоротші терміни.

Використання сучасних систем діагностики сприяє виявленню захворювання на ранніх стадіях, що дозволяє негайно приступити до лікування й уникнути більшості небезпечних ускладнень.

Пацієнтів приймають кардіохірурги високого класу з великим досвідом лікування серцево-судинних захворювань.

На прийомі лікар здійснює збір анамнезу, первинний огляд, призначає необхідні обстеження й визначає ефективну тактику лікування.

У клінічному лікувально-діагностичному центрі «Сімедгруп» вже більше 5 років успішно лікують хвороби серця та серцево-судинної системи.

Відділення кардіології, інтервенційної кардіології та кардіохірургії забезпечене новою, сучасною медичною технікою європейського рівня, що дає можливість лікарям проводити якісні обстеження, ставити достовірний діагноз та підбирати найкращу методику і дієвий спосіб лікування.

Єдиний центр в області, де зосереджено весь ланцюг діагностики і лікування серцево-судинних захворювань, фото-3

Лікарі «Сімедгруп» є досвідченими спеціалістами, які добре знають свою справу і мають великий досвід у лікуванні захворювань серця. На даний час було прийнято більше 10 000 кардіологічних пацієнтів, успішно проведено 600 складних операцій, 1 000 коронарографій і стентувань.

Крім цього, кардіохірургічні пацієнти, яким зробили операцію на серці, мають хорошу можливість пройти реабілітацію в кардіологічному санаторії «Ґердан», який знаходиться в Карпатах. 

Єдиний центр в області, де зосереджено весь ланцюг діагностики і лікування серцево-судинних захворювань, фото-4
новини прикарпаття медичні послуги кардіологія хвороби серця діагностування пороки серця профілактика хвороб
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
194 перегляди в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати