• Головна
  • ТОП-10 вправ, які можна виконувати прямо на робочому місці (фото)
15:00, 4 липня 2019 р.

ТОП-10 вправ, які можна виконувати прямо на робочому місці (фото)

ТОП-10 вправ, які можна виконувати прямо на робочому місці (фото)

Якщо ви працюєте в офісі, то вам напевне знайомі болі у шиї та спині, відчуття набряків у тілі через тривале сидіння, набір ваги навіть при помірному харчуванні

Пропонуємо комплекс із 10-ти вправ, які ви можете виконувати прямо на робочому місці - при цьому зберігаючи та покращуючи власну фізичну форму, і рятуючись від наслідків гіподинамії. 

Відтискання на трицепс

ТОП-10 вправ, які можна виконувати прямо на робочому місці (фото), фото-1

Для виконання вправи вам знадобиться стаціонарне (не колісне!) крісло. Присядьте перед кріслом, покладіть долоні на стілець, зігніть руки в ліктях, та відтискайтеся від крісла, притиснувши спину якомога ближче до стільця. Повторіть відтискання 20-30 разів.

Планка на стільці

ТОП-10 вправ, які можна виконувати прямо на робочому місці (фото), фото-2

Покладіть передпліччя на стілець так, щоб ваші руки торкалися одна одної. Витягніть ноги на підлозі. Напружте м'язи живота. Переконайтеся, що ви тримаєте пряму лінію від голови до ніг, не піднімаючи і не опускаючи стегна. Затримайтеся в цьому положенні на 45 секунд.

Відтискання від стола

ТОП-10 вправ, які можна виконувати прямо на робочому місці (фото), фото-3

Насамперед, переконайтеся, що ваш стіл досить міцний, щоб витримати вашу вагу! Потім зробіть кілька кроків назад, і покладіть  руки на стіл трохи ширше, ніж на ширину плечей. Згинайте руки так, щоб грудьми майже торкатися столу і розгинайте їх до прямого стану. Спробуйте зробити 20 повторень.

Відтискання від стіни

ТОП-10 вправ, які можна виконувати прямо на робочому місці (фото), фото-4

Модифікована версія відтискань від столу. Встаньте в декількох кроках від стіни і нахиліться до неї, поклавши руки трохи ширше, ніж ширина плечей. Опускайте себе вниз до стіни, напружуючи прес: це допоможе підтримувати пряму лінію від голови до пальців ніг, і піднімайтеся до випрямлення рук. Виконайте 20 повторень.

Присідання "болгарський розкол" 

ТОП-10 вправ, які можна виконувати прямо на робочому місці (фото), фото-5

Встаньте перед кріслом. Покладіть ліву ногу на стілець за вами. Зігніть праву ногу в коліні, поки ліве коліно майже не торкнеться підлоги. Тримайте спину прямо, руки на стегнах. Випряміть праву ногу і поверніться в початкове положення. Повторіть вправу 20 разів, потім змініть ноги і покладіть праву ногу на крісло за вами. Повторіть вправу 20 разів на цій стороні.

Присідання до стільця

ТОП-10 вправ, які можна виконувати прямо на робочому місці (фото), фото-6

Щоб виконати цю вправу, потрібно лише встати зі стільця, опустити тіло назад і зупинитися прямо перед тим, як знову сісти на стілець. Повторіть 20 разів.

Підйоми 

ТОП-10 вправ, які можна виконувати прямо на робочому місці (фото), фото-7

Встаньте за стілець і тримайтеся за його спинку. Піднімайте п'яти від підлоги і повільно опускайтеся назад. Зробіть 3 підходи по 10 разів.

Скручування на стільці

ТОП-10 вправ, які можна виконувати прямо на робочому місці (фото), фото-8

Сядьте на стілець, поставивши ноги на підлогу. Покладіть руки за голову і підніміть одне коліно в напрямку протилежного ліктя, зігнувши тіло до нього, і поверніться в сидяче положення з прямою спиною. Зробіть по 15 разів на кожну сторону.

Підйоми до грудей

ТОП-10 вправ, які можна виконувати прямо на робочому місці (фото), фото-9

Сядьте на передній половині стільця. Візьміться обома руками за його сторони і злегка відхиліться назад. Підтягніть праве коліно до висоти грудей. Опустіть його, коли ви піднімете ліве коліно. Повторіть 10-15 разів на кожну ногу. Якщо ця вправа не здається вам важкою, спробуйте попіднімати обидва коліна одразу.

Грудна скринька

зображення

зображення

Тримайте ваші плечі ( до ліктів) паралельно підлозі, а руки від ліктів до зап’ястків - перпендикулярно до них. Зводьте та розводьте передпліччя перед обличчям. Таким чином ви пропрацьовуватимете спину, груди і руки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#офіс #робота #розминка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...