Негативний вплив спеки. Здорова людина може винести спеку до +35 градусів

Негативний вплив спеки. Здорова людина може винести спеку до +35 градусів, pressman

Негативний вплив спеки на організм людини до 2030 року може привести до зниження продуктивності праці. У світі можуть звільнитися 80 млн робочих місць. Економічні збитки від "теплового стресу" становитимуть 2,4 трлн доларів.

Про це йдеться в новій доповіді Міжнародної організації праці, передає УНН з посиланням на дані ООН. Прогноз заснований на припущенні, що глобальна температура підвищиться до кінця року на 1,5 градуса за Цельсієм. У МОП також попереджають, що ці дані виведені за результатами найскромніших оцінок, реальні цифри можуть бути ще вищими. При підрахунках, наприклад, передбачалося, що фермери і будівельники - а вони більше інших схильні до негативного впливу спекотної погоди - будуть працювати не під сонцем, а в тіні.

Вважається, що здорова людина може винести підвищення температури до 35 градусів при високій вологості, однак це призводить до додаткового навантаження на всі системи організму. Робота у таких умовах - це ризик для здоров'я: спека обмежує фізичні можливості людини, а значить знижує продуктивність праці. Якщо не дотримуватися правил безпеки, підвищення температури може призвести до теплового удару, який, своєю чергою, може загрожувати смертю. 

Особливо небезпечною стає робота в сільськогосподарському секторі економіки, у якому зайняті 940 млн людей. До 2030 року на цю сферу припаде 60% втраченого у зв'язку з потеплінням робочого часу. У будівельному секторі цей показник сягне 19%.

Підвищення температури торкнеться також таких галузей господарства, як екологія, санітарні служби, транспорт, туризм, спорт і деякі сфери промисловості. Особливо постраждають країни Південної Азії і Західної Африки, де, за оцінками, до 2030 року буде втрачено 5% часу, що еквівалентно 43 млн і 9 млн втрачених робочих місць відповідно.

новини спека небезпека для здоров'я
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
25 переглядів в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати