Чим корисне «дякую» . Поради від Супрун

Чим корисне «дякую» . Поради від Супрун, Андрій Гук

За словами Супрун, існують наукові підтвердження про користь вдячності - для спільної роботи, стосунків та психічного здоров’я.

В.о.міністра охорони здоров'я Уляна Супрун закликала українців виробити в собі звичку дякувати.

Про це Уляна Супрун написала в себе на сторінці у Facebook.

 «У періоди активної політичної боротьби, чисельних негативних новин і зростаючої агресії в соціальних мережах важливо не давати викинути з нашого інформаційного простору важливе. Наприклад, звичку дякувати. Суспільство, в якому культивується вдячність, є більш толерантним та відкритим. Дякувати за допомогу, за спільну роботу чи навіть за те, що важлива для вас людина просто поруч - здорова звичка. Дякуючи, ми демонструємо іншим, що цінуємо те, що для нас зробили, водночас заохочуємо допомогти знову», - підкреслила вона.

За словами Супрун, існують наукові підтвердження про користь вдячності - для спільної роботи, стосунків та психічного здоров’я:

- Людям, як соціальним істотам, важливо почуватися потрібними. Подяка допомагає створити це відчуття.  Крім того, «дякую» є своєрідним щепленням від невпевненості. Адже часом ми не знаємо, чи дійсно наша допомога потрібна.
Подяка зміцнює команду та дає відчуття причетності до чогось спільного та великого. Вдячність робить місце роботи більш комфортним та мотивує людей працювати краще. Подяка та визнання у роботі можуть бути більш ефективним засобом мотивації, аніж гроші.
- У родинах та парах вдячність також покращує стосунки. Партнерам, які регулярно дякують одне одному, простіше вирішувати конфлікти.
- Подяка допомагає боротися з депресією та захищає від стресу і негативних емоцій. Люди, які мають звичку дякувати, та яким дякують, легше засинають та краще сплять.
- Також вдячність зменшує ризики серцевих нападів. Дослідження показали, що люди, які регулярно ведуть щоденник подяк, мають здоровіше серце, ніж ті, хто просто фіксують події протягом дня - подумки чи в нотатках.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
12 переглядів в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати