![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
15:46, 6 липня 2019 р.
Надійне джерело
Сьогодні у центрі Франківська відбувся Чемпіонат з баскетболу
![Сьогодні у центрі Франківська відбувся Чемпіонат з баскетболу Сьогодні у центрі Франківська відбувся Чемпіонат з баскетболу](/dist-assets/images/cap.jpg)
У самому центрі Івано-Франківська, біля фонтану, сьогодні відбувається спортивне дійство. Один баскетбольний кошик, у кожній команді по 3 учасники й всього половина поля.
З ініціативи міського голови Руслан Марцінків, керівника депутатського корпусу Оксана Савчук і депутата міської ради Роман а Харука у місті проходить Чемпіонат України з баскетболу 3х3 (стрітболу), інформує кореспондент Бартки.
До Франківська приїхали спортсмени зі Львова, Чернівців, Броварів, Надвірної, Тернополя та Ланчина. Змагаються у віковій категорії U-18 та в старшій віковій групі. На баскетбольному майданчику чоловічі й жіночі баскетбольні команди.
Цей вид баскетболу вперше буде представлено на Олімпійських іграх.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...