![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
12:40, 9 липня 2019 р.
На Прикарпатті з початку літа вже потонули 20 людей
![На Прикарпатті з початку літа вже потонули 20 людей На Прикарпатті з початку літа вже потонули 20 людей](/dist-assets/images/cap.jpg)
З початку року на Прикарпатті потонули 20 людей, троє з яких — діти. Наразі останній випадок трапився 1 липня на міському озері Івано-Франківська. Молодик, який плавав в озері, натрапив на труп випадково, зачепивши його ногою.
Як каже начальник аварійно-рятувальної маневрової групи Ігор Кочанський, рятувальники прибули до місця події за 30 секунд після того, як люди здійняли галас.
А три тижні перед цим, 13 червня, так само на міському озері втопився 15-річний хлопець. Рятувальники стверджують, що він купався у забороненому місці, якраз під час перезмінки.
За статистикою, сьогодні на міському озері в Івано-Франківську щодня відпочивають приблизно 400-500 людей. Зона для відпочинку займає приблизно 640 квадратних метрів. Саме в цій зоні, за угодою між КП «Центр розвитку міста та рекреації» та обласним управлінням ДСНС, мусять чергувати рятувальники. На жаль, розставити їх уздовж всього берега нині можливості нема, а знаки «Купатися заборонено» людей не зупиняють.
Сьогодні, під час щотижневої оперативної наради у міського голови, керівник «Муніципальної варти» Андрій Прусак доповів, що працівники продовжують щодня чергувати на березі водойми, де є облаштоване місце для купання франківців. Він наголосив, що там постійно порушують правила відпочинку на воді.
“Постійно бачимо проблеми на міському озері – молоді люди напиваються і лізуть у воду. Спілкуємось і ми, говорять рятувальники з такими відпочивальниками, щоб не допустити їх купання” – каже Андрій Прусак.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...