• Головна
  • В Ізраїлі знайшли легендарне місто, в якому переховувався Давид
16:10, 10 липня 2019 р.

В Ізраїлі знайшли легендарне місто, в якому переховувався Давид

В Ізраїлі знайшли легендарне місто, в якому переховувався Давид

Цар Ґефський Анхус дозволив жити в цьому містечку Давиду, коли той рятувався від царя Саула, звідси ж Давид відправився до Хеврону, де і був помазаний на царство.

Археологи з Ізраїлю не виключають, що знайшли легендарне біблійне місто-форт Секелаг (Ціклаґ), яке належало філістімлянам та в якому Давид переховувався від переслідувань царя Саула, повідомляє РИА Новости.

Під час розкопок на півдні країни (Хірбет а-Раі) дослідники виявили руїни поселення філістімлян, а поверх них — більш пізні споруди і артефакти часів правління Давида зі слідами спустошення.

Філістімлянський шар датується XII-XI століттями до нашої ери. У ньому археологи знайшли залишки масивних кам’яних будівель, знаряддя праці, посуд, а також масляні лампи. Одночасно з цим поверх цих будівель знайшли сільськогосподарське поселення часів царя Давида (початок X століття до нашої ери).

Вчені повідомляють, що його історію обірвала потужна пожежа, яка знищила будови. Незважаючи на це, у приміщеннях вдалося знайти близько сотні цілих керамічних судин.

“Новини Ізраїлю” відзначають, що вчені давно шукали Секелаг, але в інших місцях не знаходили важливих для ідентифікації з біблійним містом ознак, а саме шару попелу від спалення міста і продовження єврейського міста в більш пізню епоху. Все це знайшли саме при розкопках в Хірбет а-Раї. Директор Інституту археології Єврейського університету Йосеф Гарфункель вважає, що є всі підстави ідентифікувати Хірбет а-Раї як біблійний Секелаг (Ціклаґ).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ізраїль #біблійне місто #археологи
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...