• Головна
  • Як «прозорі» міські ради ховають інформацію від громади"
10:03, 12 грудня 2012 р.

Як «прозорі» міські ради ховають інформацію від громади"

Останні два роки почастішали випадки перешкоджання громадянам доступу на засідання місцевих рад та виконавчих комітетів, попередження та протидії скандальним рішенням щодо землевідведення та отримання інформації про бюджетний процес на місцевому рівні. Тому Інститут політичної освіти розпочав проект метою якого є забезпечити право доступу до публічної інформації в 45 найбільших місцевих громадах України.

12 грудня о 14.00 в Прес-Клубі РТІЦ відбудеться презентації аналізу відповідності регламенту Івано- Франківської міської ради, Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради та Статуту територіальної громади міста щодо 8 маркерів прозорості в рамках Закону України «Про доступ до публічної інформації».

В процесі реалізації проекту наші експерти стикнулись з тим що ціна доступу до інформації про складність доступу до інформації в місцевих радах штучно завищена чиновниками через прийняті неправомірні рішення. Тому ми оприлюднимо рейтинг місцевих рад де доступ до публічної інформації коштує найдорожче.

Презентувати результати аналізу та пропозиції будуть:

Тарас Случик – політолог, Керівник регіонального відділення Інституту політичної освіти в Івано-Франківській області;

Андрій Фармуга – політолог, Голова Івано-Франківської обласної організації Спілки молодих політологів України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...