УНП на Івано-Франківщині підтримала кандидата в народні депутити Андрія Сторожука

УНП на Івано-Франківщині підтримала кандидата в народні депутити Андрія Сторожука, Андрій Гук

Провід Івано-Франківської обласної організації Української народної партії підтримав до Верховної Ради України кандидата по 83 виборчому округу від міста Івано-Франківська Андрія Cторожука. Таке рішення прийняли на засіданні Проводу Івано-Франківської обласної організації УНП 12 липня 2019 року.

«Ми переконані, що Івано-Франківськ у Верховній Раді України потребує не опозиціонерів, не «сірих мишок» чи сірих мишей, а народного депутата з парламентської більшості, який ефективно лобіюватиме та  вирішуватиме проблеми громади міста в центральних органах влади», – переконаний голова обласної організації УНП Дмитро Чуйко.

«Іншим завданням депутата від міста я бачу ефективний контроль наших «спекулянтів» з міської влади, щоб не дозволяти їм зловживань з бюджетом, майном та землями громади Івано-Франківська», – додає Дмитро Чуйко.

Саме з огляду на це обласний Провід УНП прийняв звернення на підтримку до Верховної Ради України Андрія Сторожука.

У зверненні до іванофранківців зокрема йдеться:

«Команда УНП з власного досвіду знає, що в парламенті, як і в Івано-Франківській міській раді, для ефективної роботи потрібно входити в більшість. Ознайомившись із передвиборчими програмами, біографіями та здобутками в минулій діяльності всіх кандидатів в народні депутати від міського виборчого округу, оцінивши їх особисті та професійні якості, оцінивши потенціал у відстоюванні інтересів міста, Провід обласної організації Української народної партії прийняв рішення підтримати на виборах 21 липня кандидата Андрія Сторожука.

 Саме Андрій Сторожук зможе з перших днів роботи у Верховній Раді активно включитися як в законотворчу роботу, так і в роботу з лобіювання та відстоювання інтересів громади міста Івано-Франківська».

УНП на Івано-Франківщині підтримала кандидата в народні депутити Андрія Сторожука, фото-1
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
13 переглядів в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати