Калуський гурт "Ґаздиньки" переміг на Міжнародному пісенному фестивалі "Молода Галичина"

Калуський гурт "Ґаздиньки" переміг на Міжнародному пісенному фестивалі "Молода Галичина", Андрій Гук

Найкращі! Гурт "Ґаздиньки" - лауреат ПЕРШОЇ премії Міжнародного пісенного фестивалю "Молода Галичина"!

У  Новояворівську відбувся Міжнародний фестиваль молодих виконавців сучасної української пісні "Молода Галичина-2019". Калуські виконавці здобули визнання професійного журі, вибороли перше місце та отримали грошову премію.

Участь у Міжнародному фестивалі взяли понад 120 виконавців із 15-ти країн світу. Калуський гурт "Ґаздиньки", що створений при вокальній студії "Ліра" переміг у номінації "Малі вокальні форми", де у фіналі велася боротьба без урахування вікових категорій, інформують "Вікна".

Керівник вокальної студії, Заслужена працівниця культури України Оксана Лісовська не стримує емоціЇ:

"Емоції переповнюють, адже ця перемога — нагорода за нашу велику любов до народної пісні, любов одна до одної і до творчості.... Нагорода за працю, яку я ніколи не назву важкою попри те, що репетиції іноді справді до "сьомого поту". "Ґаздинькам" два роки. І перемога на такому крутому фестивалі, як "Молода Галичина" — неймовірний стимул... Дві пісні ми вже почали робити у фестивальні вечори. Дякуємо за це натхнення, Новояворівськ! У нас цілий список нового репертуару і я з нетерпінням чекаю репетиції. Думаю, дівчатка теж.
Боже, дякую за все!"

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
47 переглядів в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати