09:29, 14 липня 2019 р.
У 2050 році клімат в Україні буде такий як в Австралії
Дослідження показало, що майже 80% міст світу зазнають драматичні і потенційно катастрофічні зміни.
Так, до 2050 року температура влітку в в столиці України збільшиться на 6,5 градусів. Максимальна температура влітку зросте на 6,7 градуса, а середня температура підвищитися на 3 градуси за Цельсієм.
Про це свідчать результати дослідження Вищої технічної школи Цюріха, вчені якого вивчили клімат 520 міст світу, використосуючи 19 показників змін температури, пише The Guardian.
За даними дослідження, 77% найбільших міст світу матимуть клімат як у інших містах зараз. А у 22% містах будуть такі погодні умови, яких поки немає в жодному населеному пункті.
Клімат у Києві в 2050 році буде як у Канберрі, столиці Австралії. Клімат Харкова буде схожим на Бухарест, а Дніпра — на Скоп’є, столицю Македонії.
У Лондоні буде як у Барселоні, у Стокгольмі – як у Будапешті, а в Мадриді – як у Марракеші.
За словами вчених, людство не готове до таких змін у кліматі, тому до них треба готуватися вже зараз.
“Це умови навколишнього середовища, яких ще немає ніде на планеті, – каже Том Краутер, засновник організації, яка проводила дослідження. – Це означає, що будуть нові політичні виклики, нові проблеми з інфраструктурою, з якими ми раніше не стикалися”.
Брак води вплине на десятки міст, які в даний час знаходяться в помірному кліматі, в результаті глобального потепління, яке, згідно з прогнозами, в європейських містах становитиме до 3,5 ° C влітку і 4,7 ° C взимку.
Дощові опади будуть являти собою особливу проблему для міст, оскільки екстремальні паводки стають все більш поширеними поряд з більш частими і сильними засухами.
Кроутер сказав: «Ми абсолютно не готові до цього. Планування зміни клімату має розпочатися вчора. Чим раніше це почнеться, тим менше буде вплив ».
Майк Чайлдс, глава відділу науки «Друзів Землі», сказав, що політики повинні прийняти це до відома. «Що хорошого в цьому звіті, так це те, що він наочно показує, на що буде схожа життя в містах, якщо інерція урядів щодо руйнування клімату збережеться», - сказав він. «Молоді люди виходять на вулиці, щоб не допустити руйнування свого майбутнього через бездіяльність кліматичної кризи, але цей аналіз показує, що будь-яка людина у віці до 50 років повинен бути в рівній мірі стурбований тим, що міське життя може бути нестерпним до 2050 року . Уряду не можуть виправдати подальше бездіяльність. »
Одна з цілей статті - показати величезні проблеми, з якими стикається світ в результаті надзвичайної кліматичної ситуації. «Історія неодноразово показувала, що одні тільки дані і факти не надихають людей змінювати свої переконання або дії», - сказав Жан-Франсуа Бастен, провідний автор статті. «Нематеріальний характер звітності про зміну клімату не може адекватно передати терміновість. Важко уявити, як 2C потепління або зміни середньої температури до 2100 року можуть вплинути на повсякденне життя ».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:01
Вчора
10:21
Вчора
15:55
2 грудня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
19:26, 21 листопада
19:26, 21 листопада
19:26, 21 листопада
19:26, 21 листопада
19:26, 21 листопада
live comments feed...