ЦВК вперше в історії опублікувала на сайті фото всіх мажоритарників

ЦВК вперше в історії опублікувала на сайті фото всіх мажоритарників  , Андрій Гук

Оприлюднення фото кандидатів дозволить не тільки побачити фотографії лідерів гонки, але і краще ідентифікувати технічних кандидатів і так званих "клонів".

На оновленому офіційному сайті Центральної виборчої комісії вперше в історії українських парламенстьких виборів опублікували фотографії всіх кандидатів, які балотуються в мажоритарних округах.

Одномандатних виборчих округів в Україні зараз 199, на них балотуються 3220 осіб, тобто в середньому - 16 осіб на місце. У списках партій - ще 2747 кандидатів. Загалом кандидатів - 5967, або ж 13 осіб на місце під куполом Верховної Ради.
Раніше виборці могли побачити портрети кандидатів-мажоритарників у своєму окрузі лише на інформаційних плакатах на виборчих дільницях.
Знайти кандидатів на сайті ЦВК можна трьома способами - за алфавітом, у списку партії або ж за номером виборчого округу.

"Оприлюднення ЦВК фото кандидатів-мажоритарників – це справжня революція. Вперше виборець може побачити, хто змагається за його голос, не на дільниці в день голосування, а на екрані свого комп’ютера чи смартфона. Але найголовнішим є те, що тепер ми в змозі ідентифікувати численних техкандидатів та "клонів" відомих кандидатів", - висловила свою думку координаторка руху ЧЕСНО Віта Думанська.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
62 перегляди в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати