![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
18:53, 14 липня 2019 р.
Надійне джерело
"Актори виявилися поганими". Насалик назвав цирком акцію протесту в Калуші
!["Актори виявилися поганими". Насалик назвав цирком акцію протесту ... "Актори виявилися поганими". Насалик назвав цирком акцію протесту в Калуші](/dist-assets/images/cap.jpg)
Учасники акції протесту з вимогою виплатити борги із зарплати шахтарям, яка відбулася напередодні в Калуші Івано-Франківської області, відмовилися розмовляти з міністром енергетики та вугільної промисловості України Ігорем Насаликом.
Міністр енергетики та вугільної промисловості України, кандидат у народні депутати Ігор Насалик назвав цирком акцію протесту, яка 13 червня відбулася в Калуші Івано-Франківської області. Про це він написав у Facebook.
"Зараз "цирк" переїхав до Івано-Франківщини, де я балотуюся по 85-му округу. На День міста у Калуш завітала група молодиків у білих касках та з наспіх намальованими плакатами. Грали в шахтарів із Червонограда, які нібито приїхали зустрітися з міністром енергетики та вугільної промисловості. Я в той час спілкувався з виборцями у Войнилові, але з такої нагоди виїхав до Калуша. Що ж я побачив? Автобуси з молодиками у спортивних костюмах, які прямували не до Червонограда, звідки вони нібито прибули, а до Івано-Франківська. Вийти та поговорити з міністром "шахтарі", які заради цього і до Калуша приїхали, і плакати малювали, і каски надягали, чомусь злякалися", – заявив Насалик.
Міністр зазначив, що "актори з них виявилися поганими, та й спортсмени ніякі".
Насалик запевнив, що в будь-який момент готовий "до зустрічі і конструктивного діалогу і щодо погашення боргів шахтарям, і щодо модернізації шахт". "Тільки "цирк на дроті" – не мій формат, вибачайте", – написав він.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...