• Головна
  • Прикарпатські боксери перемагають за кордоном
16:04, 12 грудня 2012 р.

Прикарпатські боксери перемагають за кордоном

Команда боксерів Івано-Франківської області днями взяла участь у двох закордонних міжнародних турнірах. Змагання відбувалися у Польщі та Румунії. З обидвох стартів наші спортсмени привезли медалі. Про це кореспонденту sport.if.ua розповів тренер Сервін Сулейсанов.

У польському місті Замосць відбувся турнір, в якому крім місцевих боксерів взяли участь команди Литви, України, Білорусі тощо. ІванофранківціЯрослав Яворський та Владислав Ніфантов здобули у своїх вагових категоріях бронзові нагороди.

8 грудня у румунському місті Бая-Маре закінчився міжнародний турнір з боксу «Memorial Angelco Sirbovan». Збірна Івано-Франківщини привезла чотири нагороди.

У вазі 56 кг Юрій Томашук став чемпіоном. Золоті нагороди також виборолиЯрослав Яворський (52 кг) та Степан Стефанишин (60 кг). Владислав Ніфантов взяв «бронзу» у вазі 48 кг.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію