Невиправданий ризик. Прикарпатці допускають масові порушення правил поводження на воді

Невиправданий ризик. Прикарпатці допускають масові порушення правил поводження на воді, pressman

19 липня 2019 року в охоронних зонах відповідальності рятувально-водолазних станцій в містах Івано-Франківськ, Галич, Коломия особовим складом велося цілодобове чергування. Рятувальниками Івано-Франківської, Галицької та Коломийської рятувально-водолазних станцій відпочиваючим в зоні дислокацій рятувальних підрозділів надавалась інформація щодо дотримання Правил поведінки на водних об’єктах, через ретрансляційний вузол та мегафони. 

Черговою зміною Івано-Франківської рятувально-водолазної станції в м. Івано-Франківську на міському озері здійснено 5 рейдів моточовном. З 11.00 год. до 21.10 год. в районі міського пляжу виставлено рятувальний пост, задіяні 4 рятувальника, веслувальний човен та моточовен. 

Не допущено до купання в забороненому місці громадянина (перепливав озеро). З ним проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах. 

Черговою зміною Галицької рятувально-водолазної станції в м. Галич на р. Дністер проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах з 2 батьками, які втратили контроль за 2 своїми малолітніми дітьми (вік 7-12 років).

Черговою зміною Коломийської рятувально-водолазної станції на міському озері в м. Коломия не допущено до купання в не безпечному місці (стрибали у воду з мосту) 5 підлітків. З ними проведено профілактичні бесіди щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах. 

19 липня 2019 року на міських озерах м. Івано-Франківськ, м. Коломия та на р. Дністер в м. Галич особовим складом РВС області в зоні відповідальності не допущено порушень Правил охорони життя людей на водних об’єктах, які могли б призвести до травмуванню відпочиваючих.

новини прикарпаття правила поводження на воді
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
7 переглядів в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати