![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
15:37, 20 липня 2019 р.
Надійне джерело
Навіть речі не перуть: на Прикарпатті міліють криниці. ВІДЕО
![Навіть речі не перуть: на Прикарпатті міліють криниці. ВІДЕО Навіть речі не перуть: на Прикарпатті міліють криниці. ВІДЕО](/dist-assets/images/cap.jpg)
Від нестачі води потерпають мешканці Прикарпаття. Попри дощове літо, криниці порожніють, а якщо вода є, то непридатна для пиття.
Без живильної вологи залишаються цілі села і навіть райони. Криниці порожніють, люди намагаються їх поглибити, витрачають великі гроші, але це не допомагає. Навіть худобу не мають чим напувати, йдеться в сюжеті Факти ICTV, інформують "Вікна".
Така проблема у Тустані вже четвертий рік. Воду з криниць взяли на перевірку і заборонили споживати. Людям порадили дезінфікувати криниці, але ситуацію це не рятує.
Сусіднє село — Дубівці. Пані Галина живе за 50 метрів від Дністра. На подвір’ї дві криниці, але в жодній немає питної води. Її господиня не використовує навіть для побуту, жінка змушена прати вручну. Влітку, кажуть селяни, легше, а от взимку справжня біда.
Від неякісної води страждає більша частина Галицького району — це десятки тисяч прикарпатців. Водозабір є, але вирішити проблему може будівництво водогону. У райраді запевнили — планують прокласти одразу два водопроводи по обидва береги Дністра.
Державна програма "Питна вода України" діє 14 років. Саме на неї, хоча б частково, розраховують галичани. До будівництва водогонів обіцяють долучилися й інвестори. Роботи планують розпочати наступного року.
Детальніше — в сюжеті ICTV.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...