
11:30, 24 липня 2019 р.
На Прикарпатті вночі згорів житловий будинок

Вчора, 24 липня о 00:18 в селі Тисів Болехівського району сталася пожежа.
Про це повідомляє Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.
Вогонь спалахнув в одноповерховому житловому будинку в приватному господарстві. Вогнем знищено перекриття та речі домашнього вжитку.
Попередня причина виникнення пожежі – коротке замикання електропроводки. За попередніми на пожежі обійшлося без людських жертв.
Загалом, згідно інформації ДСНС області, за минулу добу на Прикарпатті вогнеборці ліквідували 4 пожежі:
23 липня о 16:04 в Івано-Франківську на вулиці Надрічній горіло сміття в недіючій будівлі. Вогнем знищено побутове сміття. Причина виникнення пожежі встановлюється.
О 17:15 в місті Бурштин на вулиці С.Стрільців горіло побутове сміття в приміщенні житлової квартири. Вогнем знищено побутове сміття. Попередня причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем з боку власника.
О 23:05 в селі Кути Косівського району виникла пожежа оборогу з сіном в приватному господарстві. Вогнем знищено оборіг з сіном. Причина виникнення пожежі встановлюється.
Читайте також:На Прикарпатті жінка з чотирма дітками через пожежу залишилася на вулиці (відео)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Комфортні поїздки таксі в Івано-Франківську: як зручно пересуватися містом з Opti 579
Новини компаній
14:18
26 грудня
10:08
24 грудня
Оголошення
11:05, 19 грудня
20:29, 16 грудня
20:29, 16 грудня
20:29, 16 грудня
20:29, 16 грудня
Коментарі