• Головна
  • Сьогодні в галереї Арт на Мур представили творчий проект Руслана Підсудієвського "Містерія"
20:31, 26 липня 2019 р.

Сьогодні в галереї Арт на Мур представили творчий проект Руслана Підсудієвського "Містерія"

Сьогодні в галереї Арт на Мур представили творчий проект Руслана Підсудієвського "Містерія"

Руслан Підсудієвський народився 12 липня 1964 року в м.Калуш, Україна. Закінчив дириґентсько-хорове відділення музичного училища імені Д.Січинського та Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича, історичний факультет. Проживає в США, Детройт.

        Творчість Руслана Підсудієвського - це швидке опанування ремесла, самореалізація пошук чогось... Кожне захоплення -  миттєво обраний діалог з світом, який автор по своєму прописує в музиці, вимальовує в картинах та відчуває в запахах. Виставка “Містерія” - це тріо захоплень автора.

              Музика.

         До музики автора  наблизила мама, Оксана Підсудієвська, викладач сольфеджіо і фортепіано. Здобувши освіту дириґента, Руслан Підсудієвський продемонстрував спробу пера, написав фортепіанні опуси. Показав світові, як тонко, вразливо, глибоко, самобутньо можна висловити всю гаму почуттів молодої людини. Це були його індивідуальні пошуки невгамовної й водночас зболілої душі. І як зазначила Любов Гундер, заслужена артистка України,  його п'єси це кольорові шкельця калейдоскопа, що поодиноко й разом укладаються в чудові візерунки.

            Живопис

       Живописні спроби автор почав практикувати, потоваришувавши з Богданом Бринським. Вплив манери художника Бринського стилістично  прочитується в багатьох роботах і тільки в картинах намальованих за кордоном прослідковуються інші запозичення.  Малювання з часом перетворилося на терапію від проблем дійсності чи способом рефлексій на неї.

                Запах

        Тисячі дотиків та імпульсів світу. Монологи, діалоги, відверті  розмови, нестерпні крики, застиглі мовчання - це  почуття, які атор відчуває при знайомстві з все новими  і новими запахами. Багатий парфумерний світ - це захоплення, яке автора досі не покидає, а навпаки все більше заворожує і манить до нових дегустацій. Більше двох сотень продегустованих парфумів автор береже в пам'яті і вважає найбільшим емоційним надбанням.
Руслан Підсудієвський, будучи творчою людиною ніколи  не ставить за  ціль стати відомим, не популяризував себе, бо вважає це все буденним і другорядним. Найважливіше для автора - пізнання світу, людей, набуття емоцій. 

Виставка “Містерія” - перша і завершальна, спроба без жодного очікування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #івано-франківськ #виставка #арт на мур #проект #Містерія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...