• Футболісти “Прикарпаття” розпочали новий сезон з перемоги (фото+відео)
Надійне джерело

Футболісти “Прикарпаття” розпочали новий сезон з перемоги (фото+відео)

РезÑлÑÑÐ°Ñ Ð¿Ð¾ÑÑÐºÑ Ð·Ð¾Ð±ÑÐ°Ð¶ÐµÐ½Ñ Ð·Ð° запиÑом "ФÑÑболÑÑÑи âÐÑикаÑпаÑÑÑâ Ñ ÑÑаÑÑÐ¾Ð²Ð¾Ð¼Ñ ÑÑÑÑ ÐеÑÑÐ¾Ñ Ð»Ñги впевн...

РезÑлÑÑÐ°Ñ Ð¿Ð¾ÑÑÐºÑ Ð·Ð¾Ð±ÑÐ°Ð¶ÐµÐ½Ñ Ð·Ð° запиÑом "ФÑÑболÑÑÑи âÐÑикаÑпаÑÑÑâ Ñ ÑÑаÑÑÐ¾Ð²Ð¾Ð¼Ñ ÑÑÑÑ ÐеÑÑÐ¾Ñ Ð»Ñги впевнено обÑгÑали âÐинайâ (ФÐТÐ, ÐÐÐÐÐ)"

Зі стартових хвилин обидві команди намагалися взяти гру під свій контроль, що вилилося у непоступливу боротьбу здебільшого в центрі поля.

Згодом закарпатці, “на правах господарів”, стали атакувати більш якісно й відзначилися кількома небезпечними моментами біля воріт суперників. Одного разу франківців навіть врятувала стійка, пишуть Версії

Одна на 30-ій хвилині “Прикарпаття” зуміло забити – у воротах “Миная” після прострілу з флангу “розписався” захисник Василь Француз.

Далі іванофранківці побігли розвивати успіх і на 40-ій хвилині каркас воріт уже врятував господарів поля. А ще через мить помилкою суперників та виходом сам-на-сам з голкіпером скористався форвард Роман Барчук – 0:2. Більше голів у першому таймі глядачі не побачили.

Другий тайм пройшов у намаганнях закарпатців переламати хід зустрічі, а “Прикарпаття”, відштовхуючись від рахунку, грало здебільшого на контратаках.

Під завісу зустрічі “Минай” великими силами побіг подавати стандарт біля воріт франківців, і це зіграло на користь “Прикарпаття”: Ігор Худобяк отримав м’яч ще на своїй половині поля, вільно пробіг до штрафного майданчика суперників, впевнено обіграв воротаря і закотив м’яча у порожні ворота. У підсумку – розгромна перемога “Прикарпаття” з рахунком 0:3.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію