• Головна
  • Стали відомі переможці ґрантової програми від Теплого міста
14:25, 29 липня 2019 р.

Стали відомі переможці ґрантової програми від Теплого міста

Стали відомі переможці ґрантової програми від Теплого міста

У другому кварталі 2019 року співзасновники громадського ресторану Urban Space 100 вирішили надати фінансову підтримку 6 проектам на загальну суму 167 457 гривень.

Проекти різні за тематикою: від спорту до екології, від мистецтва до соціального підприємництва. Також у цьому сезоні визначать ювілейний сотий проект, підтриманий Urban Space 100, пише Бліц.

1. Стерилізація потрібна

Сума ґранта — 7 700 грн Проект має на меті привернути увагу влади й змінити ставлення мешканців Івано-Франківська та сіл міської ради до стерилізації, як гуманного методу обмеження кількості тварин шляхом розповсюдження інформаційний матеріалів. Ґрантова програма покриє витрати на друк та роздачу матеріалів.

2. IT-освітній проект

Сума ґранта — 43 060 грнТільки 6% тих, хто навчається використовуючи масові онлайн курси завершують їх успішно. Саме тому, було вирішено об’єднати ці два методи навчання в одну інноваційну систему — освітній портал P2P.IF.UA. Переваги платформи: формат рівний рівному, чіткі терміни, ефективна система зворотнього зв’язку, поєднання онлайн і офлайн навчання, гнучкість сайту, постійний доступ до менторів. Пізніше ця платформа буде використана не тільки для отримання знань у сфері ІТ, але й для інших освітніх продуктів. Фінансування від Urban Space 100 покриє витрати на адміністування проекту, купівлю домену, налаштування освітнього порталу, транспортування й проживання тренерів.

3. "Якщо стається втрата" посібник для медичних працівників, перинатальних та неонатальних центрів по роботі з втратами

Сума ґранта — 24 000 грнОрганізатори займається впровадженням в Україні системи підтримки батьків, які втратили дітей до, під час або за короткий час після пологів. Планують проведення пілотного проекту по впровадженню системи роботи з втратами. Вагомим компонентом є підготовка посібника для медичного персоналу. Проект має на меті забезпечити таким посібним медичний персонал івано-франківського перинатального центру.

4. Ноги чи колеса – це лиш спосіб пересування

Сума ґранта — 33 500 грнПроект розрахований на 9 місяців соціальної роботи з людьми з інвалідністю задля їх соціалізації й інтегрування у повноцінне суспільство. Проект вже підтримувався Urban Space 100 минулого сезону, але організатори хочуть продовжувати свою діяльність і надалі. Кожного місяця організатори проводитимуть для людей з інвалідністю навчання, майстер-класи, психологічні тренінги, семінари й розважальні заходи задля соціалізації, підвищення кваліфікації та психологічної допомоги. Ґрантова програма покриє витрати на матеріали для майстеркласів, харчування, послуги дизайнера й фотографа.

5. KidsDO

Сума ґранта — 21 697 грн. Проект KidsDO, покликаний створити зручне та ефективне навчальне середовище початкової ІТ освіти для дітей з особливими освітніми потребами. Зараз команда Робоклубу працює над розробкою та адаптацією навчальної програми для дітей з порушеннями слуху. Впродовж трьох місяців діти віком 7-9 років, відвідуватимуть інтегровані заняття, які складатимуться з робототехніки та візуального програмування. Фінансування від Urban Space 100 покриє витрати на розробку курсу, матеріали та навчання тренерів та адміністрування проекту.

6. Галерея «Детектор» Початок

Сума ґранта — 37 500 грнПроект передбачає організацію 2-ох виставок, серії подій про сучасне мистецтво та формування візуального інформаційно-навігаційного пакету. Дві виставки – це роботи франківських митців: Ростислава Котерліна та Сергія Міщенка.

Читайте також: 4 проекти стали переможцями літньої хвилі програми «Малі Ґранти ТеплогоМіста»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Франківськ #проект #гранти #кошти
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...