• Головна
  • Кольорове пломбування. Як зацікавити дитину при поході до лікаря
18:47, 31 липня 2019 р.

Кольорове пломбування. Як зацікавити дитину при поході до лікаря

 Кольорове пломбування. Як зацікавити дитину при поході до лікаря

Кожного дня ми споживаємо безліч продуктів серед яких, нажаль не тільки корисні. Улюблена випічка, фаст фуд, газовані напої можуть не тільки негативно відобразитись на роботі внутрішніх органів, але й зіпсувати зуби. Здавалося б юний дитячий організм повинен бути завжди здоровим та все частіше лікарі діагностують стоматологічні проблеми в юному віці. 

Похід до стоматолога я є великим стресом для дитини, тому щоб хоч на трішки згладити негативні емоції та побороти страх Медичний центр Репобона радий запропонувати кольорове пломбування зубів. Звичайно, паніку і біль звістка про можливість отримати кольорову пломбу не зупинить та принаймні дитину зацікавить. 

Дорослій людині невтямки для чого ставити кольорову пломбу, адже вона повинна бути непомітною. Малюкам закони логіки незнайомі і вони завжди будуть раді прикрасити зуб яскравою пломбою. Можливість вибрати колір пролікованого зубчика дуже радує дитину. Між нею і лікарем виникає довіра, дитина сприймає процедуру, як гру і більше не боїться походу до дантиста. Деякі дітки після однієї кольорової пломби хочуть отримати ще і ще один колір, щоб вразити своїх однолітків. У батьків з’являється прекрасна можливість повністю пролікувати молочні зубки. 

 Кольорове пломбування. Як зацікавити дитину при поході до лікаря, фото-1

 В медичному центрі Репобона дитячі дантисти використовують якісні кольорові пломби які поставляються в шести кольорах: помаранчевому, жовтому, зеленому, синьому, фіолетовому і рожевому. 

По міцності кольорові пломби трохи уступають звичним, фото полімерним та в любому випадку вони прослужать вашому малюку надійним захистом поки зуб не випаде. Важливою перевагою кольорових пломб є пластичність матеріалу з якого вони зроблені. Це значно спрощує лікування і скорочує необхідність використання свердла. Пломбування проходить безболісно і швидко. 

Молочні зуби на відміну від постійних дуже швидко руйнуються, тому їх обов’язково лікувати. Батькам які думають «зуб і так випаде, нащо мучити дитину» хотілося б зазначити, що каріозне ураження молочного зуба може торкнутися навколишніх тканин і зачатків корінних зубів. В результаті ускладнюється їх подальше прорізування. У дитини можуть розвиватись порушення прикусу, з’являтись проблеми з дикцією і навіть змінюватись овал обличчя. Всі ці проблеми можна усунути, але тільки шляхом тривалого ортодонтичного лікування. Пролікувати один молочний зубчик набагато простіше ніж носити брикети роками.

 Кольорове пломбування. Як зацікавити дитину при поході до лікаря, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#репобона #івано-франківськ #медичний центр #стоматологія #лікування зубів #діти #пломбування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...