• Головна
  • "Якщо можете допомогти - допоможіть". Священник просить допомогти важкохворому сину
19:32, 2 серпня 2019 р.

"Якщо можете допомогти - допоможіть". Священник просить допомогти важкохворому сину

"Якщо можете допомогти - допоможіть". Священник просить допомогти важкохворому сину

Священник Іоан Кузь звернувся в соціальній мережі за допомогою на лікування сину.

"Просимо допомоги на лікування сина ! Загальна сума на річний курс anti-TNF-alfa лікування більше 40000 євро !

Сума оплати за курс лікування препаратом "Entyvio" протягом першого року складе більше 30 тисяч євро , додатково потрібно буде перебувати два перші тижні під наглядом лікарів і ретельним контролем всіх показників крові та ще багатьох даних , за два тижні - друга ін'єкція ... далі ін'єкції кожного місяця , а також два ( якщо все добре ) контрольні обстеження в клініці , а це ще понад 10 тисяч євро . Тому загалом потрібно більше 40 тисяч євро !!! Якщо все буде без побічних дій і ускладнень . Як бути ?... насправді це дуже важке рішення , але зараз воно одне єдине рятівне . Мені було важко навіть наважитися це написати . Я все ще чекав , чомусь надіявся , що це все не так складно і не так важко буде з подальшим лікуванням , я чекав на виписку , на результати всіх обстежень і аналізів , чекав і до останнього надіявся : а може все виявиться не так , може результати будуть кращі , може назначення все ж буде інше ... Але , нажаль , ні . Рекомендації лікарів кажуть : необхідно починати лікування новим препаратом "Entyvio" , щоб знизити ризики і загрози здоров'ю і життю ... Це дуже важкі слова ... важкий шлях ... Але , найголовніше - ми маємо надію - є ліки , котрі дають змогу боротися з хворобою ! Тому ми збираємося боротися далі ! Надія на Бога і на допомогу добрих людей ! І на Вашу підтримку ! 

ХВОРИЙ СИН , КУЗЬ ІВАН ІВАНОВИЧ , інвалід дитинства , д/з : "Хронічне запальне захворювання кишечника ( Хвороба Крона, диференціальний діагноз Неспецифічний Виразковий Коліт ) На даний момент дуже виражений запальний процес , період різкого загострення , обширні ділянки виразок по цілому кишечнику , поширення виразок у шлунку . ЩИРО ПРОШУ ВАШОЇ ДОПОМОГИ !
ПриватБанк , Номер картки: 4731219600239002 , Кузь Іван Михайлович . Будемо вдячні усім , хто відгукнеться !
Хай Господь благословить Вас ! 

Для переказів з-за кордону можна використовувати системи переказів: 
Western Union : Kuz Ivan , Ukraine, Halich . 
Або будь яку іншу , зручну Вам.
transferwise.comhttps://transferwise.com/
https://wi.se/signup
на картку ПриватБанку 4731219600239002 Кузь Іван Михайлович
+380671624332 ( мій номер телефону )
або
Pay Send https://paysend.com/ на картку ПриватБанку 4731219600239002 Кузь Іван Михайлович.

P.S. Маю величезне прохання до усіх , хто читатиме мій допис : будь ласка , якщо Ви можете помолитися за одужання сина - помоліться ; якщо можете допомогти - допоможіть ; якщо можете передати моє прохання друзям , знайомим - поширте ; якщо можете добрим словом , думкою побажанням підтримати - хай Господь почує!

Тільки будь ласка : не пишіть про те , що можна лікувати травами/гомеопатією/і т.п. , бо це не відповідає дійсності ( про сумнівну ефективність навіть не згадую ); не пишіть , що можна купити задешево ліки у перекупщиків , бо це дуже серйозний препарат , який має мати сертифікат відповідності фармвиробника і від виробництва до ін'єкції має зберігатися і транспортуватися в відповідному температурному режимі , а не перевозитися у валізі перекупщиків протягом багатьох годин , без гарантії збереження властивостей ін'єкції ; не радьте як і де можна ще лікуватися , бо ми вже більше п'яти років щоденно йдемо цим шляхом , робимо складний вибір , мусимо довіритися справжнім фахівцям лікарям професорам і надіємося на Божу поміч ; не критикуйте за те , що ми робимо для порятунку дитини бо найлегше з боку радити як нести хрест або осуджувати або навіть насміхатися з юрбою , але дієвіше як Симеон киринейський розділити цей тягар ... або хоча б співпереживати і співчувати . Дякую усім за підтримку і розуміння ."

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #прикарпаття #благодійність #допомога
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...