• Головна
  • Франківський священник отримав відзнаку за підтримку важкохворих
15:35, 12 серпня 2019 р.

Франківський священник отримав відзнаку за підтримку важкохворих

Франківський священник отримав відзнаку за підтримку важкохворих

Громадську відзнаку за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» вручили найкращим лікарям, молодшим медичним працівникам та благодійникам.

Нагородження відбулося в Києві минулого тижня, пише Бліц.

Серед номінантів премії були сільські фельдшери, медсестри, лікарі-винахідники, науковці, лікарі-учасники АТО, й історія кожного з них була унікальною. Протягом року після багаторівневого відбору по всій Україні було визначено 20 номінантів, серед яких обирали переможців у п’яти номінаціях.

Тож, цьогорічні переможці:

  • в номінації «Найкращий лікар» отримав завідувач ортопедо-травматичним відділенням Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. Мечникова Іван Жердев;
  • в номінації «Найкращий медичний працівник» - медсестра ТМО «Психіатрія» з Києва Валентина Кодола та операційна медсестра абдомінальної та невідкладної хірургії та колопроктології ВМКЦ ПР з Одеси Інна Моргун;
  • в номінації «Новатор охорони здоров’я» переміг головний лікар, завідувач відділом кісткової онкології «Інституту патології хребта та суглобів ім. проф. М.І.Ситенка НАМН України» Олег Вирва з Харкова;
  • в номінації «За досягнення в міжнародному співробітництві в охорони здоров’я» - директор «Інституту ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка НАМН України» Микола Тронько;
  • в номінації «Взірець служіння суспільству» - заввідділенням паліативно-хоспісної допомоги Лебединської центральної районної лікарні Сергій Костюк.

Також священник УГКЦ, капелан Івано-Франківського обласного клінічного центру паліативної допомоги Ярослав Рохман був нагороджений відзнакою «Прослава» в номінації «Зразок служіння суспільству».

"Щиросердечно вітаємо нашого капелана о. Ярослава за багаторічний ОСОБЛИВИЙ приклад високого служіння Богу і тим людям, які перебувають у найскладніших ситуаціях їхнього життя: важкохворим в центрі паліативної допомоги та членам їх сімей, воїнам АТО й родинам загиблих воїнів на заходах з їх психологічної реабілітації, дітям в дитячих таборах, нашим працівникам. Знаємо, що є ще багато добрих справ, які відбуваються за Вашої активної участі, як на Прикарпатті, так і в Україні загалом", - написала в мережі головна лікарка івано-франківської хоспісу Людмила Андріїшин.

«Орден Святого Пантелеймона» є громадською відзнакою, має професійно-фахову спрямованість і присуджується за гуманістичну й благородну діяльність у галузі охорони здоров’я, яка позитивно впливає на свідомість й духовний розвиток українського народу та держави в цілому.

Читайте такожКапелан з Коломиї продає колекцію антикварну колекцію щоб зібрати гроші знайомій на операцію

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Прикарпаття #священник #нагорода #допомога
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...