13:02, 19 грудня 2012 р.
У Івано-Франківську досі триває суперечка за гуртожиток по вулиці Тичини
Обурені іванофранківці прийшли за допомогою на сесію міськради. Це зокрема мешканці гуртожитку на Тичини 8а. Там вже роками триває спір між людьми та приватною фірмою, у якої на балансі даний житловий будинок. Люди домагаються передачі будівлі у комунальну власність. Мерія взялася вирішувати цей конфлікт ще три місяці тому, однак особливих результатів, кажуть люди, немає й досі.
Візит мешканців з Тичини 8а змусив владу дати чітку обіцянку - якщо гуртожиток не перейде в комунальну власність до 1 лютого, конфлікт вирішуватимуть у суді. Також вже вкотре іванофранківці вимагали вирішити проблему з отриманням землі в мікрорайоні Черешеньки. Чиновники відповіли, за спір між містом і селом Загвіздям взялися в ОДА.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...