• Головна
  • Уряд ліквідував Державну екологічну інспекцію України
18:01, 15 серпня 2019 р.
Надійне джерело

Уряд ліквідував Державну екологічну інспекцію України

Уряд ліквідував Державну екологічну інспекцію України

На зміну Державній екологічній інспекції буде створено нову Державну природоохоронну службу.

Важливо, щоб вона була новою не лише за назвою, але й за змістом та підходами до контролю за порушенням екологічного законодавства, стверджують урядовці.

Знадобився час для напрацювання нової нормативно-правої бази, узгоджень з усіма сторонами, обговорень з громадськістю і нашими партнерами з ЄС, адже ця реформа також стосується Угоди про асоціацію і наших зобов’язань. Станом на сьогодні вже: ухвалено Урядом Концепцію реформування системи державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища; розроблено і передано до парламенту законопроект про Державну природоохоронну службу, проте він досі не розглядався; Крім того: у рамках пілотного проекту ліквідовано 12 територіальних підрозділів ДЕІ і створено 5 округів; Тепер буде ліквідовано решту 11 підрозділів екоінспекції та створено ще 5 округів.

Загалом структурою новою Державної природоохоронної служби передбачено створення 10 міжрегіональних територіальних органів (Карпатського, Поліського, Придніпровського, Північно-Західного, Столичного, Причорноморського, Подільського, Центрального та Південно-Східного) та повну ліквідацію 23

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...