• Головна
  • Вчитель з Прикарпаття увійшла до ТОП-50 фіналістів національної премії Global Teacher Prize Ukraine
18:08, 15 серпня 2019 р.

Вчитель з Прикарпаття увійшла до ТОП-50 фіналістів національної премії Global Teacher Prize Ukraine

Вчитель з Прикарпаття увійшла до ТОП-50 фіналістів національної премії Global Teacher Prize Ukraine

Вчитель початкових класів ЗШ І ступеня № 26 Аліса Павлюк увійшла до ТОП-50 фіналістів національної премії Global Teacher Prize Ukraine. 

Global Teacher Prize Ukraine - це щорічна національна премія, місія якої - підкреслити важливість педагогів в Україні. Національну премію Global Teacher Prize Ukraine заснувала ГС «Освіторія» у 2017 році. 

Аліса Павлюк – новатор, генератор ідей, учасниця експериментальних проектів, обласних, всеукраїнських форумів педновацій, міжнародних конференцій, конкурсів та Всеукраїнських інтернет-олімпіад. 

Постійно вдосконалює свою педагогічну майстерність, про що свідчать численні сертифікати про проходження курсів від освітнього проекту EdEra, платформ дистанційного навчання Prometheus, ВУМ on-line (Відкритий Університет Майдану) та свідоцтва про участь у вебінарах від освітніх проектів «Всеосвіта» та «На Урок». 

Педагог здійснює наукові розвідки, результати яких висвітлює в публікаціях у наукових журналах України та зарубіжжя. 

Першою в місті та області почала запроваджувати технологію «Smart Kids» в освітньому процесі учнів початкової школи. Створила власне середовище дослідницького навчання (ILS) «Балансування» із застосуванням інструментарію порталу Go-Lab. Це стало можливим завдяки участі в тренінгу «Спільне створення дослідницьких середовищ до уроку з допомогою екологічної системи Go-Lab» на базі Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника в рамках міжнародного проекту MoPED. 

Дослідницьке середовище, опубліковане на міжнародній платформі для вчителів STEAM-предметів Go-Lab, є єдиним із 16 середовищ з українським контентом, впровадженим в освітній процес. 

 «Єдине свідчення правильності процесу навчання – це   щастя дитини» - педагогічне кредо Аліси Павлюк, умотивованого вчителя, який має свободу творчості й розвивається професійно. 

На вчителів, які потрапили у ТОП-50, чекають скайп-співбесіди та написання есе. Після цього їхні анкети також оцінюватимуть представники дружніх освітніх організацій — EdCamp, Microsoft, EdPro, !FEST/Школа вільних і небайдужих, НОВІ, Grade Education Center. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #прикарпаття #освіта #вчитель #премія #Global Teacher Prize Ukraine
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...