![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
14:01, 19 грудня 2012 р.
Мер Івано-Франківська вважає, що івано-франківці неадекватно сприймають снігопади
Івано-франківці реагують на снігопади не по-європейськи, - вважає Івано-Франківський міський голова Віктор Анушкевичус. Про це він повідомив під час вівторкової оперативної наради в міськвиконкомі.
Зі слів мера, він на минулому тижні був у Європі, і там люди ставлять до рясних снігопадів як до природного явища чи стихійного лиха. «А у нас комунальники і міський голова винні в тому, що сніг падає», - зазначив пан Анушкевичус.
От тільки міський голова не сказав, що на відміну від вулиць і дворів Івано-Франківська, в Європі сніг зазвичай прибирають і це видно пересічним громадянам…
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...