• Головна
  • Українські школярі можуть навчатися ще на два роки довше
16:45, 22 серпня 2019 р.

Українські школярі можуть навчатися ще на два роки довше

Українські школярі можуть навчатися ще на два роки довше

Відтепер учні українських шкіл за необхідності можуть скористатися індивідуальним планом навчання, який передбачає подовження навчального процесу.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на прес-службу МОН України.

Учні в українських школах зможуть скористатися можливістю подовжити термін навчання, якщо виникла така необхідність. Насамперед, це стосується дітей з особливими освітніми потребами, тобто учнів інклюзивних класів початкової та базової школи. Постановою Кабінету міністрів України, яку було ухвалено вчора, 21-го серпня, тривалість на кожному з цих навчальних рівнів можна буде подовжити до року.

«Одна з головних цілей реформи освіти – це можливість кожного учня досягти максимальних успіхів під час навчання в зручному для нього темпі. Якщо дитина з особливими освітніми потребами з певних причин не може засвоїти вчасно освітню програму, то тепер для неї є можливість подовжити навчання на два роки», — зазначила Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки. 

Наразі відомо, що питання про подовження терміну навчання буде розглядати та вирішувати команда психолого-педагогічного супроводу. Вони спільно з батьками будуть узгоджувати з керівництвом школи індивідуальну освітню програму.

Слід нагадати, що для дітей є також можливість перейти на іншу індивідуальну форму навчання. Це передбачено для тих, хто пропустив уроки через хворобу або заняття мистецтвом чи спортивні тренування. На сайтах шкіл повинен з’явитися індивідуальний план, в якому будуть розміщені завдання, а також термін, за який їх необхідно буде виконати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#школи #навчпння #діти #програма
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...